Mustafa Cengiz: "FETÖ terör örgütü bittikten sonra kim kaç kere şampiyon olmuş, kim olamamış..." - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "FETÖ terör örgütü bittikten sonra kim kaç kere şampiyon olmuş, kim olamamış..."

Offfff Offfff sabah sabah Ali KOÇ aaaaa ne koydu baskan.... Sesi taaaa buraya kadar geliyor hahahaaa.. Lan bu fener yemekten bikmadi, daha ne kadar koymamiz lazim bunlara? Ne mide, g. T, varmis sizde, doymadilar bir turlu..

Cvp versene Koç, kim en cok sampiyon oldu?

bunlarda saça sürülecek akıl yok.

antuda yarısı: 3 temmuzda biz çok zarar gördük o yüzden gs daha fazla şampiyon oldu diyor.
diğer yarısı da: futboldaki feto yapılanması bitmediki o yüzden gs daha fazla şampiyon oldu diyor.

ama hepsi ali koç'un açıklamalarına inanmış ve gayet memnunlar. bu iyi bişey :ROFLMAO:

b95e2cad531.jpeg

Başkan güzel konuşmuş da bu menajerlik parasını daha netleştirmesi lazım ben parayı veriyorum nereye gidiyor bilmiyorum kısmı havada kalmış, alsın belgeleri koysun masaya ve sonra insansa koç da verdiği maaş ve bonservisleri açıklasın yoksa bir daha bu konuda konuşmaktan men etsin kendisini.

Üst Alt