GSC Haber - Mustafa Cengiz: "Florya'ya geri döndük. Kemerburgaz ve ada için de yasal süreç devam ediyor" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Mustafa Cengiz: "Florya'ya geri döndük. Kemerburgaz ve ada için de yasal süreç devam ediyor"

vay be ilk defa evimize döndüğümüzü görüyorum. san lorenzo gibi mecidiyeköy'e de dönelim adımı mustafa cengiz yapayım.

Buradan daha gelecek pay var. Biz Riva yi satmadik, kar payi anlasmasi yaptik. Rivadaki villalar satildikca yeni gelir olacak. Simdiye kadar alinan muteahhitin taahhut ettigi asgari gelir diye biliyorum.
Müteahhit firma o payı sana yedirir mı :)
Kar üzerinden pay vereceği için
İnşaat maliyetini yüksek gösterirlerse borçlu bile çıkabiliriz.

Terim istifa!

Evet ama o iş kaç yıla biter, ne kadar kar edilir orası muamma. Ülkede şu an 64 milyar dolarlık satılamamış ev stoğu var.

Araplara falan satarlar belki.

Mustafa Cengiz'in son konusmalarina dikkat edersen, camiayi bu villalardan satin almaya tesvik ediyor. Bir yerde Riva nin reklamini yapiyor. Galatasaray camiasinda da o villalari alacak cok zengin var.. Satilir diye dusunuyorum. Tabii Araplar da alabilir.

Müteahhit firma o payı sana yedirir mı :)
Kar üzerinden pay vereceği için
İnşaat maliyetini yüksek gösterirlerse borçlu bile çıkabiliriz.

Terim istifa!

Herseye muhalifsin sende renkdas yavvv.. Insaat maliyetini muteahhit yuksek gosterecek Emlak Konut ve biz de kabul edecegiz oyle mi? Bu isler bu kadar basit mi? Borclu cikmak mumkun degil. Anlasmayi iyi oku bence..

Bence şu an yönetimle alakalı çalkantıların sebebi Rivadan gelecek rant....
Akıl var mantık var... Hangi iş adamı milyonluk şirketlerini bir yana bırakıp spor kulübü yönetir kazanç elde etmese...
Çok belirgin bir şekilde Cengizin futboldan ziyade hiç bir spordan anlamadığı besbelli... İyi yönetsin o da problem değil ama biraz boş konuşuyor gibi geliyor çoğu zaman...

şimdi ilerde atatürk havalimanı arazısı inşaata falan açılırsa floryadan çıkıp voleyi vurur muyuz yani

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim esas merak ettigim ada konusu.

Baskan aciklama yapmis; ada konusunda yasal surec devam ediyormus. Bitince ne olacak?

Deger bicilemeyen bu ada uyelerin keyif yaptigi, havuza girip, essiz Bogaz manzarasi altinda kahve ictigi yer olarak mi kalacak? Satilamaz mi? Dolar milyarderi bir Arap 'a satsak kulubun tum borclari kapanacagi gibi, kurulacak kadro ile FT nin hayalini kurdugu CL sampiyonlugu da gelebilir..

zaten göt kadar yer. arap adayı alıp ne yapsın gökdelen mi dikecek?

Florya bizim oldu iyi güzel değerli arazi ama bu arazi bizim takıma tesis için yetersiz bütün büyük kuluplerin yeni modern tesisleri var

fenere verilen stadın yanındaki lise arsası karşılığı sus payı olarak bize florya'yı verdiler herhalde!

Benim esas merak ettigim ada konusu.

Baskan aciklama yapmis; ada konusunda yasal surec devam ediyormus. Bitince ne olacak?

Deger bicilemeyen bu ada uyelerin keyif yaptigi, havuza girip, essiz Bogaz manzarasi altinda kahve ictigi yer olarak mi kalacak? Satilamaz mi? Dolar milyarderi bir Arap 'a satsak kulubun tum borclari kapanacagi gibi, kurulacak kadro ile FT nin hayalini kurdugu CL sampiyonlugu da gelebilir..

Bir bilinmeyeni açıklayalım, ada bizim değil, biz de kiracıyız.

Üst Alt