Mustafa Cengiz: "Galatasaray'ın kültüründe pes etmek yoktur" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1592853725185.png

Mustafa Cengiz: "Murphy kanunlarından biri der ki, hiçbir terslik tek başına gelmez. Bana da 3 tane terslik geldi. İlk ameliyatın üstünden 1.5 ay oldu. İki tümör vardı. Doktorlar o kadar başarılıydı ki, bana söylemeden 3. tümörü de almışlar."

Cengiz: "Benim için en kolay şey istifa ama ben bunu yapamam. O kadar gelen var ki bana... Benim hiçbir gizli ajandam yok. Başarılı olmadığıma inandığımda giderim."

Cengiz: "Öyle videolar geldi ki, öyle mesajlar geldi ki kendimi yaşamak zorunda hissettim. Son nefesime kadar Galatasaray için çalışmam gerektiğine yürekten inanıyorum."

Cengiz: "66. dakikada sanırım 3-1 öndeydik. 66'dan sonra Antep'i tebrik ederim. Müthiş bir baskı kurdular üstümüzde, 10 kişi defans yapmak zorunda kaldık. Teknik heyeti, oyuncuyu eleştiremem. Burada eleştireceğim tek insan, hakem oldu."

Cengiz: "Ben bütün Türk hakemlerinin art niyet taşımadığına inanmak istiyorum ama önce Rize maçı, sonra bu maç, beni derinden yaraladı. 6 saniye kuralıyla ilgili UEFA ve FIFA'nın talimatları var. Aynı maçta rakip takım kalecisi 16-18 saniye topu tutmuş."

Cengiz: "Be sevgili Alper Ulusoy, onu niye çalmadın? Son saniye neden bir şey yarattın? Ben hakemi asla küçümsemiyorum. Antep'in attığı 2. gol, Ankaragücü maçının karbon kopyası. Orada iptal edildi, burada verildi."

Cengiz: "Ne olacağını bekliyoruz. Mevlam neyler, neylerse güzel eyler. Bir şey diyemiyorum."

Cengiz: "Hakem özür dilemesini bilmeli. Gerektiğinde aynadan utanır. Gece yatarken, sabah kalktığımızda aynaya bakıyoruz. Utanır kendiliğinden ayrılır. Onur, karakter bunu gerektirir."

Cengiz: "Galatasaray, Türkiye'nin en büyük camiası. Bugün %40'ı aşmış bir taraftar kitlemiz var ve bu kitle giderek büyüyor. Tabii ki rakipler bunun önünü kesmek durumunda, onları da anlayışla karşılıyorum."

Cengiz: "Rakibin talip olduğu bir futbolcuya, bir başka takımın talip olması, ki 2 yıldır bunu yaşıyorum. Hatıralarımı söyleyeceğim ama söyleyemiyorum, söylersem sokağa çıkamazlar. Rakibin dengesini bozmak için bizce yanlış yollara başvuruluyor."

Cengiz: "Bazı takımlar scout ekibi oluşturmuyor, Galatasaray hangi oyuncuya giderse ona gidiyor."

Cengiz: "Biz, bizi istemeyeni istemeyiz. Ama uyduruk nedenlerle, ama parasal nedenlerle. Biz bu kültürle yetiştik."

Cengiz: "Bazı takımlar alınmasın, Galatasaray Türkiye'nin en büyük camiasıdır."

Cengiz: "Galatasaray'ın kültüründe pes etmek yoktur. Yok şampiyonluk gitti, yok biz bittik, öldük... Yok böyle bir şey. Arka planda müthiş bir mücadele veriliyor."

Cengiz: "Galatasaray sonsuza dek mücadeleyi sürdürecektir. Nasıl şu an dünyanın 4-5 takımından biriyse, bir gün dünyanın tepesine çıkacağız. Ben görürüm ya da göremem ama bir gün bunun olacağına yürekten inanıyorum."

Cengo başkan güzel konuştun Allah gani gani şifa versin. Lakin yönetim ve hoca el ele şampiyonluğu verdiniz. Bu sezon skandal transferler yapıldı.

bizim liseden fatih altaylı dısında pis agızlı adam cıkmadı

fener üyelerine bakın mesela cümle kuramayan ebleh sürüsü

ama tabi bizim salon beyfendileride bir halta yaramıyorlar

bizim liseden fatih altaylı dısında pis agızlı adam cıkmadı

fener üyelerine bakın mesela cümle kuramayan ebleh sürüsü

ama tabi bizim salon beyfendileride bir halta yaramıyorlar

Pis ağızlı olmakla doğruyu mertçe konuşmak aynı şey değil ki. Fenerlilerin okumuşu da mal, o yüzden nasıl konuştuklarından bağımsız doğruyu bulamıyorlar. Galatasaraylılar doğruyu herkes kadar iyi biliyor ama devletle işi oldukları, hemşehri oldukları, milli takıma dönerim umudunda oldukları için sinip doğruyu söyleyemiyorlar. Yoksa iş doğruyu yapmaksa ülke tarihinin gördüğü en centilmen başkan Özhan Canaydın Beşiktaş maçından 2 saat sonra emekli ettirmişti Ali Aydın'ı. Bunlar ne yazık ki Galatasaray'a küçük gelip ateşten gömleği giydikten sonra da büyümeye cesaret edemeyen adamlar. Bu kafayla da anca Ultraslan'ın gazını alırlar. Zaten hedef kitleleri de onlar belli ki.

Sen onemlisin başkanım, gerisi hikaye.

Bu yil belli ki şerefsiz tff ve hakemleri tepeden talimat almis GS şampiyon olmasin diye. Her türlü tiyatro oynaniyor GS taraftari tribunde degil diye!

Başkanın sağlığı herşeyden önemli..
Bu açıklamaları hem kendisi hem Galatasaray için başkaları yapsaydı daha iyi olurdu.

Başkanı bir kenarıya bırakıyorum yönetim çok pasif adamlardan kurulu.Yani şu hakem kararlarından sonra şu açıklamalar çok yetersiz.

Ortada çok ciddi şerefsizlik var. belkide türk futtbo tarihinde görülmemiş..
Ben kabul edemiyorum bu açıklamaları.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt