Mustafa Cengiz: "Galatasaray'ın olduğu her yerde şampiyonluk vardır. Taraftarımız ümidini yitirmesin" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Galatasaray'ın olduğu her yerde şampiyonluk vardır. Taraftarımız ümidini yitirmesin"

Başkan Mustafa Cengiz: "Türk halkının dualarıyla buradayım. 3 ağır operasyon geçirdim. Yönetimden hiçbir saat kopmadım. Galatasaray bizim namusumuzdur. Galatasaray asla durmaz, Galatasaray'ın olduğu her yerde şampiyonluk vardır. Taraftarımız ümidini yitirmesin." (GSTV)

Başkan Mustafa Cengiz: "Beni üzen bir konu var. Ben rahatsız olduğum için pek takılmıyorlar ama özellikle ikinci başkana ve yardımcılarıma çok haksız saldırılar yapılıyor."

Başkan Mustafa Cengiz: "Biz bir namus yükü aldık, çocukluk aşkımızın yükünü aldık. Galatasaray bizim namusumuzdur."

Başkan Mustafa Cengiz: "Hakeme bir şey demedin' diye laflar ediliyor. Biz gerekeni yapıyoruz. İlla ki demeçle veya deklarasyonla değil. Gereken anında yapılıyor."

Son düzenleme:
EbxCs2bVAAMVWxW

Yakiyorsun bizi Baskan, Allah sana uzun ömür versin.

Baskanim resmen, erimis, sesi bile degismis, resmen bittik durumda ama yinede bizim icin ugrasiyor iste.

Bu adama o kadar beyefendiki bu adami haksizlik yapamlar elbet birgün hesap verecek.

Mustafa Cengizin son hali benim moralimi bozuyor ama Insallah daha güclü gelecek.

Allah‘tan sifa Baskan.

Umarim Arda Turanla üzmesler seni ..

En büyük başkan bizim başkan.
Başkan çok mütevazı , Galatasaray için hayatını ortaya koyuyor.. Şikeci aziz darağacında olsam da son sözüm fb olur sözü kadar itibar görmedi.

Üst Alt