GSC Haber - Mustafa Cengiz: "Göğüs sponsorluğu için teklif var" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Mustafa Cengiz: "Göğüs sponsorluğu için teklif var"

Farklı derken Beşiktaş iki sene önce uzatmış, bizim beş sene önce Huawei ile yaptığımız anlaşma bile 4.5 milyon dolar.

Bjk'nin opsiyon tek taraflı mıydı o da önemli.Tek taraflı olmamasına rağmen Vodafone uzattıysa o zaman haklısın.

Bizim de Telekom'la opsiyonumuz var stad için 5 yıllık daha yıllığı 10 milyon dolardan.Bakalım ne olacak görelim.

başkan stadın şu görselini de hallet gözünü seveyim.

benim şahsen kıt kanaat tasarladığım bir projem var.

çatının üstünü full güneş enerjisi üreten panellerle kaplıyoruz. (mavi renkliler çok güneş çeker)

alt kısmını da gri tonda full boyuyoruz. ben programlama tekniğiyle yaptım, o sebeple yolları da boyadım siz onu dikkate almayın.

45439

Kaynagi ne bu opsiyonun?

"Seyrantepe’deki Ali Sami Yen Spor Kompleksi içinde yapılacak olan yeni stadyumun, 2020 yılına kadar isim hakkını satın alan Türk Telekom bu anlaşma kapsamında kulübe 10 yılda 80 milyon dolar dolayında ödeme yapacak. Galatasaray, sözleşme bittikten sonra da tekrar masaya oturup 5 yıllık yeni bir anlaşma yapabilecek."

Oyum belli.

c12a1894eeade00dcc58a6cc96964e4e.jpg

"Seyrantepe’deki Ali Sami Yen Spor Kompleksi içinde yapılacak olan yeni stadyumun, 2020 yılına kadar isim hakkını satın alan Türk Telekom bu anlaşma kapsamında kulübe 10 yılda 80 milyon dolar dolayında ödeme yapacak. Galatasaray, sözleşme bittikten sonra da tekrar masaya oturup 5 yıllık yeni bir anlaşma yapabilecek."

Bu opsiyon iyi olmus, 5 yil da olsa 10m dolar mevcut ekonomik durumda cok iyi para. Bjk de Vodafone'dan bu kadar aliyor bildigim kadariyla.

Üst Alt