GSC Haber - Mustafa Cengiz: "Göğüs sponsorluğu için teklif var" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Mustafa Cengiz: "Göğüs sponsorluğu için teklif var"

3 CL maçı sonrasi yine anamizin ligine donecegimiz icin hicbir buyuk yabancı firma bize sponsor olmayi dusunmez. Bunun icin once yurtdisi performansimizi arttirmamiz lazim. Hem ben THYi yabanci sirketlerin uzerinde gorurum bir anlasma sirasinda. Yurtici ucuslarda falan takima maddi destek yaninda yardimlari falan dokunursa basimizin ustunde yeri var. Birde guzel bir paraya anlasilirsa. Milli bir takima milli bir sirket gider, ta ki sponsor anlasmalarda makas aşırı acilmazsa. Yoksa yemisim Qatari falan.

3 CL maçı sonrasi yine anamizin ligine donecegimiz icin hicbir buyuk yabancı firma bize sponsor olmayi dusunmez. Bunun icin once yurtdisi performansimizi arttirmamiz lazim. Hem ben THYi yabanci sirketlerin uzerinde gorurum bir anlasma sirasinda. Yurtici ucuslarda falan takima maddi destek yaninda yardimlari falan dokunursa basimizin ustunde yeri var. Birde guzel bir paraya anlasilirsa. Milli bir takima milli bir sirket gider, ta ki sponsor anlasmalarda makas aşırı acilmazsa. Yoksa yemisim Qatari falan.

Arapları sevmez misin

tabi ki feg sonrası rtş

mobbingden gelip takımı sırtına alan başka 1 arap görmedim

Normalde arap dunyasindan olan bir insan cok duygusal olur (cezayiri de buraya katıyorum). Bu yonden bize cok benzerler. Adami senenin basinda hocamiz (belliki dogru bir hamleyle) it.n b.kuna soktu. Lakin o kusmeyip calisip takimi benimsedi ve bize sampiyonlugu getirdi. Buyuk profesyonel.

Basaksehire attigi gol sonrası kosarak attigi yuz ifadesi.. Kenara alindiktan sonra maci ayakta izleyip direktif vermesi.. Bak duygulandim yine..

O zamanlar Huawei şimdiki kadar büyük değildi burun kıvıranlar vardı. Şimdi istesek olmaz herhalde

Bence bu durum yüzünden simdi hic kafalari sponsorluklarda falan degildir.

Araplar olmuyorsa, keske Yutoyu kullanip iyi bir japon sponsoru bulsak

Şu formaya bir göğüs reklamı yeter bilboarda çevirdiler. 3 kuruş para için şorts konça arkaya reklam almaya gerek yok. Oldu olacak takımın adınıda değiştirsinler.

Huawei o zamanlar şimdiki kadar büyük değildi doğru bir tanımlama değil. Adamların ürettikleri parçalar her telefonun içinde var. Kendileri de telefon pazarına girdiler ve tanınırlıkları arttı.

Her sene CL'ye giden bir takim olsak bal gibi de sponsor olurlar. Asil sikinti arada sirada Avrupa'ya hic gitmemis olmamiz Dursun donemi

Yöneticilk değerlendirmesi sadece transfer üzerinden ve hatta transfer üzerinden yapılması absürt buluyorum.

Ayrıca Alp Yalman döneminde kulüp endüstriyel döneminden uzaktı biraz.

Sadece transfer uzerinden yapmiyorum zaten ama transfer de cok onemli bir parcasi.

Diagne'ye 10m verilene kadar hicbir forvetle anlasilamamasi normal degildi.

Ayrica Alp Yalman endustriyellesme cagina dogru sekilde girmemizi sagladi. Futbol zaten giderek endustriyellesiyor her sene.

Sadece transfer uzerinden yapmiyorum zaten ama transfer de cok onemli bir parcasi.

Diagne'ye 10m verilene kadar hicbir forvetle anlasilamamasi normal degildi.

Ayrica Alp Yalman endustriyellesme cagina dogru sekilde girmemizi sagladi. Futbol zaten giderek endustriyellesiyor her sene.
Alp Yalman değil futbol dünyasının bunun sorumlusu. Türkiye'de büyük kulüplerin hepside buna ayak uydurmak zorundaydı.

Transfer konusunda fikrim sabit. Bunun sorumlusu yöneticilik tarafına yıkmak bence Türk futbolunun en büyük sorunu olmuştur ve bu anlayışla kulüplerin iflas eşiğinde olmasının Anna nedenidir.

Çünkü gelen başkanlar, yöneticilerden aynı zihniyeti taşıyıp taraftar bizden transfer mucizeleri bekliyor hoooop isimli uçuk fiyatlara adam alıyım da millet benden memnun olsun da rahat bıraksın modunda.

Yöneticilik adına asıl olan işleri ama rezalet bir şekilde yöneterek kulüpleri bitirme noktasına kadar getirdiler ki bide sadece yaptığı trabsferler az çok iyi olduğu için ayakta alkışlıyor taraftar bilmem medya olsun.

Aynı yöntemi rte de kunlanıp duruyordu. Makarna, kömür bilmem ne dağıtıp hoooop oyları topladı doğu bölgesinden özelikle.

Bu yöneticilik değil sahtekarlıktır.

Edit: transfer konusunu futboldan anlayan kişileri bulup onlara bırakan yöneticilik doğrudur bence. Misal monchi gibi birisini bul. Bütçe sun ona ve ekibine okadar.

Alp Yalman değil futbol dünyasının bunun sorumlusu. Türkiye'de büyük kulüplerin hepside buna ayak uydurmak zorundaydı.

Transfer konusunda fikrim sabit. Bunun sorumlusu yöneticilik tarafına yıkmak bence Türk futbolunun en büyük sorunu olmuştur ve bu anlayışla kulüplerin iflas eşiğinde olmasının Anna nedenidir.

Çünkü gelen başkanlar, yöneticilerden aynı zihniyeti taşıyıp taraftar bizden transfer mucizeleri bekliyor hoooop isimli uçuk fiyatlara adam alıyım da millet benden memnun olsun da rahat bıraksın modunda.

Yöneticilik adına asıl olan işleri ama rezalet bir şekilde yöneterek kulüpleri bitirme noktasına kadar getirdiler ki bide sadece yaptığı trabsferler az çok iyi olduğu için ayakta alkışlıyor taraftar bilmem medya olsun.

Aynı yöntemi rte de kunlanıp duruyordu. Makarna, kömür bilmem ne dağıtıp hoooop oyları topladı doğu bölgesinden özelikle.

Edit: transfer konusunu futboldan anlayan kişileri bulup onlara bırakan yöneticilik doğrudur bence. Misal monchi gibi birisini bul. Bütçe sun ona ve ekibine okadar.
Renktas takima gerekli takviyeleri bir mantik cercevesinde yapmaz isen basari ihtimalin düser, bununla birlikte de sportif gelirler.

E tamam bu yonetim de onu yapmadi yani. Ne diyelim forvetsiz de kalinabilir normaldir mi diyelim?

Mevcut yonetimin UEFA savunmasi ve calmamak disinda bir artisi yok. Kulube gayrimenkul, tesis, marka degeri, kurumsal bir yapi ve para katarlarsa ancak o zaman Alp Yalman'la karsilastirabiliriz.

Ha bence de Alp Yalman'dan beri en iyi yonetim bu yonetim zaten ama o kadar iyi kesinlikle degil.

Huawei o zamanlar şimdiki kadar büyük değildi doğru bir tanımlama değil. Adamların ürettikleri parçalar her telefonun içinde var. Kendileri de telefon pazarına girdiler ve tanınırlıkları arttı.
Yanlış. Huawei taaa o zamanlar bile büyük bir firmaydı. Asya pazarında yine peynir ekmek gibi satıyordu. Tek farkı, artık Çin markaları global manada da biliniyor ve satılıyor. Bu iş şuna benziyor: Apple'in kendi icat etmişcesine bir lansman ile tanıttığı ve gündem olduğu kablosuz kulaklıkların ilk olarak yıllar önce adını bile duymadığımız Çinli markalar tarafından piyasaya sürülmüş olması.

Yanlış. Huawei taaa o zamanlar bile büyük bir firmaydı. Asya pazarında yine peynir ekmek gibi satıyordu. Tek farkı, artık Çin markaları global manada da biliniyor ve satılıyor. Bu iş şuna benziyor: Apple'in kendi icat etmişcesine bir lansman ile tanıttığı ve gündem olduğu kablosuz kulaklıkların ilk olarak yıllar önce adını bile duymadığımız Çinli markalar tarafından piyasaya sürülmüş olması.

Bilgilendirdigin icin tesekkürler, bak ben bunu bile bilmiyordum. Benim bilgim parca isinde cok yaygin olduklari.

Üst Alt