Mustafa Cengiz: "Hocamız Fatih Terim ile aramızda hiçbir sorun yok" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Hocamız Fatih Terim ile aramızda hiçbir sorun yok"

FT'nin ipsiz sapsız açıklamaları başkanın gururuna dokunmuş doğal olarak. Terim böyledir, bayılır kaos yaratmaya. Keşke başkan hiç açıklama yapmasaydı. Ne yapıyorsa arka planda yapsaydı.

Terim sürekli kulüp başkanlarının üzerine oynuyor. Kaos çıkarıp düşmanlara fırsat veriyor. Dünya üzerinde Terim ile uzun süre çalışabilecek bir başkan yoktur.

FT'nin ipsiz sapsız açıklamaları başkanın gururuna dokunmuş doğal olarak. Terim böyledir, bayılır kaos yaratmaya. Keşke başkan hiç açıklama yapmasaydı. Ne yapıyorsa arka planda yapsaydı.

Terim sürekli kulüp başkanlarının üzerine oynuyor. Kaos çıkarıp düşmanlara fırsat veriyor. Dünya üzerinde Terim ile uzun süre çalışabilecek bir başkan yoktur.
Insan da zor bulunur hasan sasla falan calisir anca

Herkes işine baksın açıklaması tam fail olmuş.

Bence de saçma ama onun sesli ya da görüntülü kaydı var mı? Yönetim cephesindeki saldırıyorlar, nifak tokumu ekmek istiyorlar gibi suçlamalar var. Bilerek o şekilde çarptırarak yazmış olabilirler mi?

Bu arada millet Terim'e sallıyor ama o kadar skandal oldu yönetim çıkıp da hakkını savunamadı arkasında duramadı Terim'in ve camianın. Aksine hocana sicili bozuk diyen adamla dostluk resimleri çektirdi. Bu konularda çok pasif başkan. Ve kötü niyetli insanların da bunu kullanarak takımı içten bozmak istediğini düşünüyorum.

Tercümesi:
daha yeni bi halt yeyip 5 sene sözleşme imzaladık 3 milyon eurodan, 5 senelik tazminat kaç para ediyor haberiniz var mı. Hocamız bizim canımız.

Bence de saçma ama onun sesli ya da görüntülü kaydı var mı? Yönetim cephesindeki saldırıyorlar, nifak tokumu ekmek istiyorlar gibi suçlamalar var. Bilerek o şekilde çarptırarak yazmış olabilirler mi?

Bu arada millet Terim'e sallıyor ama o kadar skandal oldu yönetim çıkıp da hakkını savunamadı arkasında duramadı Terim'in ve camianın. Aksine hocana sicili bozuk diyen adamla dostluk resimleri çektirdi. Bu konularda çok pasif başkan. Ve kötü niyetli insanların da bunu kullanarak takımı içten bozmak istediğini düşünüyorum.
Bu açıklamada saptırma var aslında çünkü demek istediği şuydu, aklıma denizbank vs geldi dedi ama kendi işim geldi anlamında söyledi yani demek istediği "gerçekten herkes kendi işini yapacak, benim aklımda da hep benim yapmam gerekenler var."

Suyu ısıtan açıklamalar bunlar. İplerin yakında kopacağına delalet. Hocamızın arkasındayız gibi ifadelerin sonucu daima aynıdır. M.Cengiz de biliyor şuan hocaya dokunurlarsa yanacaklarını tamamen çöküşü bekleyecekler tabi bu arada olan takıma olacak. Hocanın düzelip kendine geleceğini artık düşünmüyorum.

Başkanın da yeri çok sağlam değil ki. Fatih Terimi yollayıp başka bir hocayla anlaşmak çok büyük kumar Mustafa başkan bu kumarı oynayacak biri değil. Fatih Hoca ben gidiyorum dese aman hocam nereye der.

bazen bizi karıstırmak isteyenlerden daha cok kötülük yapıyoruz bu kulübe.
gereken cevabı verdiğimizi düşünüyorum

aABA4DNJ_700wa_0.gif

Ortada , eksiklerine rağmen ligde şampiyon olmaya müsait bir takım var. Oyuncuların maaşları da ödenmiyor değil. Mali olarak kötü durumda değiliz yani. Öte yandan direk rakiplerimizle aramızda puan farkı da yok gibi. Şampiyonlar liginde alınan sonuçlar fena değil. Tek kötü olan şey oynanan oyunun kötü olması. Birlik olup bu sene de şampiyon olmak varken neden dağılıyoruz ? Herkes çok olumsuz konuşuyor. Hoca ,yönetim ve futbolcular takımdaki kötü oyunun farkında. Ben toparlayacağımıza inanıyorum. Tablo çizildiği kadar karanlık değil kesinlikle.

Suyu ısıtan açıklamalar bunlar. İplerin yakında kopacağına delalet. Hocamızın arkasındayız gibi ifadelerin sonucu daima aynıdır. M.Cengiz de biliyor şuan hocaya dokunurlarsa yanacaklarını tamamen çöküşü bekleyecekler tabi bu arada olan takıma olacak. Hocanın düzelip kendine geleceğini artık düşünmüyorum.

Hocaya ne oldu, kim ne yaptı ki düzelip kendine gelemiyor yaw. bir dediği iki edilmiyor, ne istiyorsa yapılıyor, kulübü bizzat yönetir durumda 2 yıldır ztn. kimse teknik direktör olarak bakmıyor adama. Kulübün başkanı falan diyorlar.

Hocanın iyi 1 tokat yemesi lazım. başka türlü o ayaklar yere basmaz, havalarda uçmaya devam eder. iyi bir tokat formatlamaya yeter sanırım. kovmaya gerek kalmaz

Hocaya ne oldu, kim ne yaptı ki düzelip kendine gelemiyor yaw. bir dediği iki edilmiyor, ne istiyorsa yapılıyor, kulübü bizzat yönetir durumda 2 yıldır ztn. kimse teknik direktör olarak bakmıyor adama. Kulübün başkanı falan diyorlar.

Hocanın iyi 1 tokat yemesi lazım. başka türlü o ayaklar yere basmaz, havalarda uçmaya devam eder. iyi bir tokat formatlamaya yeter sanırım. kovmaya gerek kalmaz

Denemesi bedava

DjOCrqpXoAADUWu.jpg

Üst Alt