Mustafa Cengiz İdari Açıdan İbra Edilmedi! - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz İdari Açıdan İbra Edilmedi!

Cengiz yonetimi idari anlamda ibra edilmemesi dogruysa, faruk surende dahil opmak uzere(aysalin 2 yili haric) galatasarayin hicbir yonetimi hicbir sene ibra edilmemesi gerekirdi. Kimi mali yonden kimi idari yonden ama edilmemesi gerekirdi.
Cengizi sevmiyor olabiliriz yaptiklarinin bazilarinin yanlis oldugu icin onu elestirebiliriz fakat ibra denilen sey ile galatasaray baskanlari lisenin oyuncaginolmasi isteniyorsa o is yaş.
Her sene 600 kisiyle ibra oylamasi yapiliyor 16 bin uye var 500 tanesini her sene orgutlersin her sene ibrasizlik cikar secim olur.

Idari ibrasizlik senede 3 kere hoca degistirip tum branslaein iflas edilmesi ile ancak olur. Yok gomisi gonderdi buna 10 verdi bunlar ile olmaz.
Idari ibrasizlik elindeki en buyuk gucler olan gayrimenkulleri degerlemede genel kurula yalan soylemekle olur. idari ibrasizlik kendi yigenine oyun alani olusturup bunu kulube fahis fiyattan zarar ettirmesiyle olur, otelinde ziyaret icin kulubune fatura kesip bunu almaya calismasi ile olur.

Birde idari ibrayi mali ibra ile ayiramayiz bir kulup idari yonden basarisizsa zaten mali yonden basarisiz olur

Evet 16000 civarı üye varken sadece 600 oyla bu kararın alınması fiyasko.Bu aklımdaydı ama bunu belirtmeyi unutmuşum..
Oylama sistemi falan olacak iş değil.

idari ibrasızlık olması için yazdığın gerekcelere kesinlikle katılmıyorum.
Yani ibrasızlık kararı almak için klübü batırması mı gerekiyor..

Faruk süren dönemini şu an için değerlendiremem.

Ama polat nasıl ibrasızlık aldıysa aysalda almalıydı.Aynı şekilde dursun özbekde..
Bunların dönemlerinde çok ciddi hatalar yapıldı.Belkide mali anlamda bile ibrasızlık olabilirdi bu saydığım başkanlar için...
Evet bu oylamaların 600 kişiyle olmasıda tam bir fiyasko. Üyelerin büyük çoğunluğu bir şekilde oraya getirilmeli.

Galatasaray senelerdir olabilir düzeyde veya normal düzeyde değil anormal biçimde kötü yönetiliyor.

Bu yüzden güçlü bir kişi etrafında kaliteli bir yönetim çok uzun zaman önce bir kereliğine oluşturulmalıydı.Hiçbirşey için geç değil.Şimdide oluşturulabilir. Galatasaray için egolarını bir kenarıya bırakan , gerçek anlamda Galatasaraya en az bir taraftar kadar tutukulu ve bağlı isimlerden oluşmalıdır.

Evet dün Galatasaray spor kulübüne alenen darbe yapılmıştır. Bu zihniyetin fetö zihniyeti ile hiç bir farkı yoktur. Hazırlıksız yakalanan gerçek Galatasaray sevdalıları bu kongreye gitmemiştir. 300 darbe sevdalısı şereften bir haber hain, daha önceden telefon trafikleri ve buluşmalarla bugünü ayarlamışlardır. Hiç kimsenin böyle bir kansızlıktan haberi yoktu. Hani darbeler gece yapılır herkes bir haberdir ya.

25 milyon taraftarı olan bu kulüp 300-500 kişinin bu darbesine karşı atak yapamıyorsa bize dursun özbekler layık zaten hiç konuşmaya gerek yok. Bu hukuk çerçevesinde bir seçim değildir. Bu alaşağı etme seçimidir bu darbedir. Mustafa Cengizi seversin sevmezsin, yaptığı işi beğenirsin değişmesini istersin o önemli değil. Bu desteklediğiniz herhangi bir adayında bir gün başına gelecek. Buna karşı birlik olma savaşma günüdür.

Birşey değil, herşeyi kaçırmışsın bence:

1. Dursun itinin batırdığı mali yapıyı toparlanmaya sokan,
2. UEFA’dan men yememize kesin gözüyle bakılırken, hem de 2 dava sürecinde UEFA anlaşmamızı yapan ve CAS ile onaylayan,
3. Terim’i eski tüm diğer başkanlardan fazla sahiplenen, eleman demeyen,
4. Gomis olayı haricinde bu mali durumda bile iyi kötü transfer yapıp, kimseye senede 4.5 milyon € vermeyen,
5. Birleştirici, Galatasaray’a yakışan bir uslup ve tarza sahip olan

Mustafa Cengiz, Alp Yalman’dan sonra gelmiş hem becerikli hem düzgün tek başkandır.

Bu liseli köpekler, baktılar ki Cengiz böyle giderse en az 3 dönem kalacak, indirmek için böyle bir oyun çevirdiler, hepsinin Allah belasını versin! Ne Galatasaray, ne şampiyonluk, ne istikrar umurlarında!

Yönetim mahkemeye gidiyormuş, helal olsun! Ben Cengiz’in yerinde olsam, bu rezaletten sonra ilk Galatasaray üyeliğini liselilere zorlaştıran, dışarıdan gelenlere kolaylaştıran değişikli yaparım. Yetti artık!
Bunu lisecileri geç Taraftarın çoğu anlamaz.

Getir oradan bir Sneijder, Drogba .... Kulübün içine edip kulüp tarihinin en büyük lekesi ilgili sorumlu ol yinede kral ilan edilirsin.

Aynısını rte yapıyor bu tür ülke insanına din, başörtüsü ile.

Aysal en azından Avrupalı he... bir plakası mevcut he demi.

Adam büyük işadamı ve aynı seviyede büyük sahtekarın teki ama itiraf etmem gerekir ki politika yapmasını biliyor az çok işte. Siyaset ayağını kopyasını temsil eden adamdan daha iyi ama yine aynı bok.

Futbol takimi kulubun en onemli kismi, o yuzden bu oylamalarin sezon ortasi yapilmasi ilk sacmalik
Sezon basi yetki verilir, sezon sonu oylama yapilip hesap sorulur seklinde olmasi lazim
Sezon ortasi sampiyonluga giden takima bunu yapmak ihanettir

Ikinci sacmalik bu kadar onemli bir oylamanin bu kadar az sayiyla yapilabilir olmasi
Bu tur oylamalarin olacagi toplantilarda en az %50’ler gibi katilim sarti aranmasi lazim
20bin uyede 350 uyeyle yonetim dusurmek gibi komplolara acik bir sistem
O sevinenlerin basari tablosu diye cektirdigi resimler de aslinda ihanet ve komplo vesikasi

Malesef neyin resmini cektirdiklerinin farkinda dahi degiller diyecegim ama iclerinde fenerli bjkli olanlar da olmasi kuvvetle muhtemel

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Doğruysa oha yani.

Gerçi şu deminki videoyu izledikten sonra kumpas yapıldığı beli

Faruk Süren, oylama öncesinde sahnenin arkasına geçerek Başkan Mustafa Cengiz ve Yönetim Kurulu’nu "Ya seçime gidersiniz, ya da ibra etmeyiz." tehditinde bulundu.

#LiseciZihniyetinizBatsın https://t.co/rdnWYxgCpz

Adnan Polat'a da aynısı yapıldı ancak taraftar desteği olmadığı için onu yediler.Şu hareketi şimdi değil de ekim ya da kasım ayında yapsalardı büyük ihtimal Mustafa Cengizi de yerlerdi.Ama bu sefer yanlış zamanlama yaptılar benim gibi Mustafa Cengizi sevmeyen Galatasaraylılar bile yönetim ve başkanının arkasında şu anda YAŞA BASTINIZ LİSECİLER.

Taraftar stada girmemeli, takımı Fatih Terim ve şampiyonluk yarışının içinde olduğumuz için takımı stadın önünden,girişinden desteklemeli. Gerekirse dev ekran kurulur, ordan takip edilir. Yanındayız mesajı verilmeli ama ekonomik olarak katkıda bulunulmamalı. Yönetim istediği kadar liseye bağlı olsun, maddi açıdan taraftara bağımlı. Bakalım hangisi ağır basacak, görelim.

Üst Alt