Mustafa Cengiz: "İktisat derslerinde okutulması gereken bir galibiyet" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1582486768540.png

Mustafa Cengiz: "Marjinal değeri çok yüksek bir galibiyet, bunun nedeni karşımızdaki rakibin değerli olması ve 21 yıllık birikim. İktisat derslerinde okutulması gereken bir galibiyet."

Mustafa Cengiz: "Güzel bir maç oldu. Maçın verdiği aderenalinle bazı itişmeler oldu. Değerli bir rakip var karışımızda. 21 yıl sonra yenmenin manevi bir katkısı var. Rakibimizi hiç küçümsemedik. İnşallah tamamına erdirip, Mayıs'ta ipi göğüsleriz diye ümit ediyorum."

Mustafa Cengiz: "O fetih sözü, spontane gelişme oldu. Gazeteci bir arkadaş 6 pasa atınca, bana fırsat doğdu. Değerli hocamız, futbolcularımız ve teknik heyetimiz çok iyi hazırlanmıştı. Deplasman tribününe verilen sesi susturamadık. Taraftarın kulağına zarar geldi, inan edin üzüldüm"

Mustafa Cengiz: "Hak ettiğimiz galibiyetlerle birlikte sonsuza kadar kükremeyi istiyorum. Size yemin ederim, son teknik yetkilimiz içeri girene kadar bekledim. Fenerbahçe taraftarı bana en ufak bir rahatsızlık vermedi. Sevincileri de üzüntüleri de abartmamak gerek."

Mustafa Cengiz: "Ali Koç üzülmüştür tabi. Fenerbahçe yarıştan kopmaz bence. Hem üst sıralarda hem de alt sıralarda büyük bir yarış var. Her takım değerli. Bütün camialara saygı duymak lazım. Ülkenin içerisinde bulunduğu gergin günlerde ben futbolun esenlikler getirmesini dilerim.​

Başkan birkaç hafta önce ligdeki en iyi kadro bizde ama liderle on puan fark var diye hocaya sallıyordu. Açsın baksın puan durumuna ve bağırsın imparator Fatih terim diye.

Cengiz: "O fetih sözü, spontane gelişme oldu. Gazeteci bir arkadaş 6 pasa atınca, bana fırsat doğdu. Değerli hocamız, futbolcularımız ve teknik heyetimiz çok iyi hazırlanmıştı. Deplasman tribününe verilen sesi susturamadık. Taraftarın kulağına zarar geldi, inan edin üzüldüm"

Üst Alt