Mustafa Cengiz, PFDK'ya Sevk Edildi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz, PFDK'ya Sevk Edildi!

Gün geçmiyor ki PFDK'ya sevk edilmeyelim. TFF ve PFDK işi gücü bıraktı bizim sevk ile uğraşıyor. Lan Şerefsizler hakemlere bir çeki düzen verin. Daha 5. hafta da sezonu berbat ettiler.

TFF sitesinde "20.09de yaptigi aciklamalar" yaziyor

yani bunun icin sevk edilmis

Bu fffnin calisma prensibi belli. Zekasiz adamlari koyarsan aptal aptal seyler olur. Benim başıma gelen olayin aynısı anlatayım: bir gün ulkemizin güzel sehirlerinden birinde iftar saatinden 1 saat önce lokasyon değiştirip şehrin obür tarafina gitmek icin otobus hatti bekliyorum (otobus dedigime bakmayin express olarak geciyor ve o donem 10 dakikada bir kalkiyor merrobus gibi ayni) neyse yetisiriz iftara diye durakta bekledik tam 1 saat 15 dakika 1 tane otobus gecmedi top atti 15 dakika sonra birtane cikti geldi bende bu surecte sosyal medyadan verdim veristirsim. Ama kufur yok yazdigim yazinin en can alici yeri "götünüzü makam koltuğuna yaslamış halktan kopmuşsunuz" idi.... sabah telefon geldi kurum başkanından siz bana göt mü dediniz diye.

Kafa net aynı kafa. Cengiz kan demiş bölücülük

Bu fffnin calisma prensibi belli. Zekasiz adamlari koyarsan aptal aptal seyler olur. Benim başıma gelen olayin aynısı anlatayım: bir gün ulkemizin güzel sehirlerinden birinde iftar saatinden 1 saat önce lokasyon değiştirip şehrin obür tarafina gitmek icin otobus hatti bekliyorum (otobus dedigime bakmayin express olarak geciyor ve o donem 10 dakikada bir kalkiyor merrobus gibi ayni) neyse yetisiriz iftara diye durakta bekledik tam 1 saat 15 dakika 1 tane otobus gecmedi top atti 15 dakika sonra birtane cikti geldi bende bu surecte sosyal medyadan verdim veristirsim. Ama kufur yok yazdigim yazinin en can alici yeri "götünüzü makam koltuğuna yaslamış halktan kopmuşsunuz" idi.... sabah telefon geldi kurum başkanından siz bana göt mü dediniz diye.

Kafa net aynı kafa. Cengiz kan demiş bölücülük
:LOL::ROFLMAO::ROFLMAO:

Nasıl alıştıysak artık millet mesaj bile yazmıyor 1 sayfayı geçmedi konu. Daha yeni oluşturulan kurumların 5 haftada ciddiye alınacak bir yanı kalmaması ne kadar acı ve sen ne büyüksün Galatasaray.

durum tespiti yapmak bile suç oldu memlekette,demek ki o kadar bokun içine batmışız batmışız ki gerçekler herkesin göz(t)üne batıyor

TFF sitesinde "20.09de yaptigi aciklamalar" yaziyor

yani bunun icin sevk edilmis
Ne var bu açıklamada şimdi? Ulan ali koç denen adam istediği gibi konuşuyor daha sevk edildiğini görmedim, bizimkiler a dese direk sevk

PFDK ya kafam girsin. Hepsi serefsiz asagilik insanliktan nasibini almamis ahlak yoksunu Galatasaray sampiyonlugu görmekten artik sinirden kendini silkecek kivama gelmis zavallilardan ibaret. Bu olusum benim ve milyonlarca Galatasaray taraftarinin gönlünde yok hükmündedir. Allah topunun belasini versin.

Üst Alt