Mustafa Cengiz: "Saracchi'nin en iyi şekilde hizmet edeceğine inanıyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Saracchi'nin en iyi şekilde hizmet edeceğine inanıyoruz"

1578333491235.png

Yeni transferimiz Marcelo Saracchi’nin imza töreni Başkanımız Mustafa Cengiz ve İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak’ın katılımı ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda gerçekleşti.

Başkanımız Mustafa Cengiz, imzanın ardından Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Başkanımız Mustafa Cengiz, “Saracchi gibi karakterli, sağlam ve gelişime açık bir oyuncunun transferine aracılık eden Scout ekibimizi, sportif ve idari kadrolarımızı yürekten kutluyorum. Allah utandırmasın diyelim. Sakatlık ve sorun yaratmadan Galatasaray'a Saracchi'nin en iyi şekilde hizmet edeceğine inanıyoruz. Defansta büyük bir boşluğu dolduracağına ve hücumda da gereğini yapacağına inanıyoruz. Kendisi, Muslera ve Falcao ile aynı dili konuşuyor. 'Dünyada yaşanabilir en iyi kent İstanbul' dedim, 'doğrudur ama Uruguay için ana ocağı başka' dedi. Çok doğru, katıldım ama bir anlamda da Uruguay'a gelmiş oldu. Kendisine hoş geldin diyorum. Camiamıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Yeni transferimiz Marcelo Saracchi ise duygularını şu sözlerde dile getirdi:

“Çok çok mutluyum. Geldiğim ilk dakikadan itibaren herkes bana inanılmaz iyi davranıyor. Sanki evime gelmiş gibiyim, çok iyi hissediyorum. Şu anda yapmam gereken bir an önce sahaya çıkıp bu sevginin karşılığını verebilmek.”

Takımımızda 36 numaralı formayı giyecek olan Uruguaylı futbolcumuz Saracchi, Başkanımız Mustafa Cengiz'in, bu forma numarasını neden seçtiğini anlatmasını istemesi üzerine şunları söyledi:

“36 numara eşimle beraber karar verdiğim numara. 3 benim sevdiğim numaraydı, 6 da kendisinin sevdiği numaraydı, birleştirip 36 yaptık.”

galatasaray.org

Mustafa başkan Sarrachi yi bilmem neyi bırak da Fatih hocaya ne zaman ayar vermeyi düşünüyorsun. Freni patlamış kamyon gibi durdurulamıyor aylardır mübarek.

sent via GSC

“36 numara eşimle beraber karar verdiğim numara. 3 benim sevdiğim numaraydı, 6 da kendisinin sevdiği numaraydı, birleştirip 36 yaptık.”

Adamsın başkan artık en azılı Cengiz'ci benim

Yönetim transferin ilk günlerinde önemli hamleler yaparak arti puan aldi. Arda konusundaki tavriyla da baskan camiada takdir topladi.

Belhanda ve Babel' satip iyi bir stoper+forvet transferi yaparlarsa mevcut kosullarda efsane bir dönem gecirmis olurlar.

Üst Alt