GSC Haber Mustafa Cengiz: "Senfoni Orkestrası'na girecek insan mı arıyoruz, futbolcu mu arıyoruz?"

Yusuf Kara

Cezalı
Baştan sona izledim ali koç gelirken Türk futboluna falite gelecek vs diye zırvalayanlar vardı,sonradan gördük kaliteyi. Adam asaletini bir an bile bozmadan döşedi resmen. Camiamız Türk futbol camiasına fazla.
Koc hepimizi sasirtti
Tuprasin her onunden gectigimde duvarina tukuruyorum
Rezil herif

Taha Aslan

Parçalı Üye
Tercümesi

Mustafa cengiz:Akıllı olun! galatasarayı ketenpereye getirmeyin ,biz hakem hataları hicbir klube olmasın diyoruz.
Herkes kendisi gibi şikeci sanmasın bizi.
Trabzon baskani cikiyor sark kurnazligi
Yapiyor aferin desinler diye ,gelsin bizim maclari yonetsin .
Bizim maclari katlettiler sesiniz cikmadi
Konusmayin fazla.Gücümüz var ortalik karisirsa tam karisir ona göre.

Batuhan Misiroglu

Kırmızı Üye
Bu başkan futboldan gram anlamiyor, yok müüüüüthiş oynuyomuşuz, yok bütün transferler dünya yıldızıymışmış

Taha Aslan

Parçalı Üye
Bu başkan futboldan gram anlamiyor, yok müüüüüthiş oynuyomuşuz, yok bütün transferler dünya yıldızıymışmış
ne desin adam ,transferlerin cogu iyi fakat emrede var ama bir bok olmaz mi desin.
Hangi baskan basin aciklamasinda bok gibi oynuyoruz diyor,ulan fb baskani bile 2 galibiyet aldi süperiz dedi.

Enes Dalmış

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ulan bu Luyindama nasıl bir adam ? bildiğin platforma sığmamış yanında Diagne / Mitroglou bile ufacık görünmüş. Luyindama 1.91 diyorlar ama yalan (Diagne 1.93 ise) Luyindama en az 1.95 var ki en azından 90-92 kg filan da vardır. Maşallah diyelim 3 öküz gücünde adam

Taha Aslan

Parçalı Üye
Ulan bu Luyindama nasıl bir adam ? bildiğin platforma sığmamış yanında Diagne / Mitroglou bile ufacık görünmüş. Luyindama 1.91 diyorlar ama yalan (Diagne 1.93 ise) Luyindama en az 1.95 var ki en azından 90-92 kg filan da vardır. Maşallah diyelim 3 öküz gücünde adam
seside ürkütücü bunun ,halbuki marcao öyle mi görüntüsü memati konusması güllü

Alper Altun

Haber ve Medya Sorumlusu
Yönetici
Administrator
Dogru tespit etmisin, omuzlara da bakinca Luyindama daha uzun boylu gozukuyor. Ya Diagne o kadar uzun degil ya da Luyindama daha kisa gosterilmis.

Enes Dalmış

Moderator
Yönetici
Moderatör
Dogru tespit etmisin, omuzlara da bakinca Luyindama daha uzun boylu gozukuyor. Ya Diagne o kadar uzun degil ya da Luyindama daha kisa gosterilmis.
Diagne gerçekten çok inanılmaz bir fiziği var STSL 'de rakip stoperlerin yanına yaklaştığı zamanlarda belli oluyor hani canlı gözle de izledim bayağı kocaman bir adam

Şimdi o canlı gözler ile gördüğüm Diagne 'nin yanında bile böyle kocaman görünen Luyindama 'yı düşünüyorum da aman Allahım ?

Gerçekten normal değil bu Luyindama, birde adam bu fiziği ile bayağı bildiğin hızlı vallahi aklım almıyor bu adamın fizik özelliklerini

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Başkan gövde gösterisini yaptı tatmin edici şekilde.

Çalışmaya devam hadi. 12 ay sonunda milyar lira gelir konusunu bekliyoruz.
Borç da ciddi azalmalar olmasını bekliyoruz.

İnişli çıkışlı bir görüntü sergiliyor bu yönetim gibi ama iyi niyetli olduklarından emin oldum açıkçası. Tabloda hiçte kötü bir görüntü göstermiyor şimdilik bizlere.

Mustafa Özbaş

10 Numara!
Güzel konuştuk başkan,özellikle bonservisin dönüşü var ama yüksek maaş vermenin yok kısmını ve kulüpler birliği açıklamalarını beğendim.

Enes Dalmış

Moderator
Yönetici
Moderatör
seside ürkütücü bunun ,halbuki marcao öyle mi görüntüsü memati konusması güllü
Kasten ben böyle bir adamla sahada karşılaşmak istemezdim reis, bu adam maçın başında bana bir omuz vursa bir daha maç boyunca yanından bile geçmezdim

Bu ne böyle evlerden ırak, uruk-hai kabilesinin kayıp veliaht prensi gibi ne bileyim Predator gibi veya akrep kral filmindeki Balthazar gibi bir adam bir de 24-25 yaşındaymış bu yemin ediyorum normal değil bu adam :D

Taha Aslan

Parçalı Üye
Kasten ben böyle bir adamla sahada karşılaşmak istemezdim reis, bu adam maçın başında bana bir omuz vursa bir daha maç boyunca yanından bile geçmezdim

Bu ne böyle evlerden ırak, uruk-hai kabilesinin kayıp veliaht prensi gibi ne bileyim Predator gibi veya akrep kral filmindeki Balthazar gibi bir adam bir de 24-25 yaşındaymış bu yemin ediyorum normal değil bu adam :D
direk thanos bu thanos bir parmak siklatsa emre b.yok olur.

Melih Peker

Taçsız Kral
güzel konuşmuş , kendisine yönelik baltaları bir süreliğine gömmeye karar verdim.

ama bu nedir?

Hanım ile bu küskünlüğü resmiyete dökmek için tarihi bir fırsat geçmişti. Galatasaray sevgisi ağır bastı. Neyse Galatasaray çok büyük bir camia...

Hanım bunu boşuyormuş anlaşılan?

Sertan Nalbant

Aslan Üye
güzel konuşmuş , kendisine yönelik baltaları bir süreliğine gömmeye karar verdim.

ama bu nedir?

Hanım ile bu küskünlüğü resmiyete dökmek için tarihi bir fırsat geçmişti. Galatasaray sevgisi ağır bastı. Neyse Galatasaray çok büyük bir camia...

Hanım bunu boşuyormuş anlaşılan?
#yengebaşkanıbırakma

Üst Alt