Mustafa Cengiz: "Senfoni Orkestrası'na girecek insan mı arıyoruz, futbolcu mu arıyoruz?" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Senfoni Orkestrası'na girecek insan mı arıyoruz, futbolcu mu arıyoruz?"

Tercümesi

Mustafa cengiz:Akıllı olun! galatasarayı ketenpereye getirmeyin ,biz hakem hataları hicbir klube olmasın diyoruz.
Herkes kendisi gibi şikeci sanmasın bizi.
Trabzon baskani cikiyor sark kurnazligi
Yapiyor aferin desinler diye ,gelsin bizim maclari yonetsin .
Bizim maclari katlettiler sesiniz cikmadi
Konusmayin fazla.Gücümüz var ortalik karisirsa tam karisir ona göre.

Ulan bu Luyindama nasıl bir adam ? bildiğin platforma sığmamış yanında Diagne / Mitroglou bile ufacık görünmüş. Luyindama 1.91 diyorlar ama yalan (Diagne 1.93 ise) Luyindama en az 1.95 var ki en azından 90-92 kg filan da vardır. Maşallah diyelim 3 öküz gücünde adam

Ulan bu Luyindama nasıl bir adam ? bildiğin platforma sığmamış yanında Diagne / Mitroglou bile ufacık görünmüş. Luyindama 1.91 diyorlar ama yalan (Diagne 1.93 ise) Luyindama en az 1.95 var ki en azından 90-92 kg filan da vardır. Maşallah diyelim 3 öküz gücünde adam
seside ürkütücü bunun ,halbuki marcao öyle mi görüntüsü memati konusması güllü

Dogru tespit etmisin, omuzlara da bakinca Luyindama daha uzun boylu gozukuyor. Ya Diagne o kadar uzun degil ya da Luyindama daha kisa gosterilmis.

Dogru tespit etmisin, omuzlara da bakinca Luyindama daha uzun boylu gozukuyor. Ya Diagne o kadar uzun degil ya da Luyindama daha kisa gosterilmis.
Diagne gerçekten çok inanılmaz bir fiziği var STSL 'de rakip stoperlerin yanına yaklaştığı zamanlarda belli oluyor hani canlı gözle de izledim bayağı kocaman bir adam

Şimdi o canlı gözler ile gördüğüm Diagne 'nin yanında bile böyle kocaman görünen Luyindama 'yı düşünüyorum da aman Allahım ?

Gerçekten normal değil bu Luyindama, birde adam bu fiziği ile bayağı bildiğin hızlı vallahi aklım almıyor bu adamın fizik özelliklerini

Başkan gövde gösterisini yaptı tatmin edici şekilde.

Çalışmaya devam hadi. 12 ay sonunda milyar lira gelir konusunu bekliyoruz.
Borç da ciddi azalmalar olmasını bekliyoruz.

İnişli çıkışlı bir görüntü sergiliyor bu yönetim gibi ama iyi niyetli olduklarından emin oldum açıkçası. Tabloda hiçte kötü bir görüntü göstermiyor şimdilik bizlere.

Güzel konuştuk başkan,özellikle bonservisin dönüşü var ama yüksek maaş vermenin yok kısmını ve kulüpler birliği açıklamalarını beğendim.

seside ürkütücü bunun ,halbuki marcao öyle mi görüntüsü memati konusması güllü
Kasten ben böyle bir adamla sahada karşılaşmak istemezdim reis, bu adam maçın başında bana bir omuz vursa bir daha maç boyunca yanından bile geçmezdim

Bu ne böyle evlerden ırak, uruk-hai kabilesinin kayıp veliaht prensi gibi ne bileyim Predator gibi veya akrep kral filmindeki Balthazar gibi bir adam bir de 24-25 yaşındaymış bu yemin ediyorum normal değil bu adam :D

Kasten ben böyle bir adamla sahada karşılaşmak istemezdim reis, bu adam maçın başında bana bir omuz vursa bir daha maç boyunca yanından bile geçmezdim

Bu ne böyle evlerden ırak, uruk-hai kabilesinin kayıp veliaht prensi gibi ne bileyim Predator gibi veya akrep kral filmindeki Balthazar gibi bir adam bir de 24-25 yaşındaymış bu yemin ediyorum normal değil bu adam :D

direk thanos bu thanos bir parmak siklatsa emre b.yok olur.

güzel konuşmuş , kendisine yönelik baltaları bir süreliğine gömmeye karar verdim.

ama bu nedir?

Hanım ile bu küskünlüğü resmiyete dökmek için tarihi bir fırsat geçmişti. Galatasaray sevgisi ağır bastı. Neyse Galatasaray çok büyük bir camia...

Hanım bunu boşuyormuş anlaşılan?

Üst Alt