Mustafa Cengiz: "Senfoni Orkestrası'na girecek insan mı arıyoruz, futbolcu mu arıyoruz?" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Senfoni Orkestrası'na girecek insan mı arıyoruz, futbolcu mu arıyoruz?"

Güzel konuştu doğru fakat çok kibar bizim ülkede böyle kibarlık geçmiyor maalesef
Hadi onu geçtim vermemiz gereken tepkileri vs çok çok geç veriyoruz kulübün iletişimi neden böyle zayıf

Ulan bu Luyindama nasıl bir adam ? bildiğin platforma sığmamış yanında Diagne / Mitroglou bile ufacık görünmüş. Luyindama 1.91 diyorlar ama yalan (Diagne 1.93 ise) Luyindama en az 1.95 var ki en azından 90-92 kg filan da vardır. Maşallah diyelim 3 öküz gücünde adam
Demekki diagne nin ki 2 santim daha uzun. Uzuldum luyindama adina

M.Cengiz çok iyi konuştu. Ts'nin golfçü çakma ağaoğlusuna biraz daha sert olabilirdi ama çok da önemli değil ciddiye alınacak adamlar değil bunlar.

Abdurrahim'in Alan açıklamaları rezalet. Çin'den adam almak çok zormuş diyor güler misin ağlar mısın? Bunu şimdi mi öğrendin le havle..

Sportif başarısını sonradan tartıya koyarız (ki bence artık o konuda yük hocada) ama üslup konusunda başarılı.

Ayrıca gerekli konularda gerekli yerlere mesajları çakması da güzel.

"FENERBAHÇE BİZİ 50 MİLYON TL'DEN KURTARDI"

"Değerli rakibimiz, Serdar Aziz'den vergiler dahil 5.9 milyon euro bize bir destek sağladı. Harcamadan kurtulduk. Bunun için en zor transferimiz Serdar'dı diyebilirim.Sağolsun değerli rakibimiz 5 milyon 950 bin € bize destek sağladı. Tolga Ciğerci ile birlikte 50 milyon TL'den kurtardılar"

İlgili resim

Üst Alt