Mustafa Cengiz: "Store'lara gidin ki orta sahaya, forvete transferlerimizi devam ettirelim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Store'lara gidin ki orta sahaya, forvete transferlerimizi devam ettirelim"

EghCHk3VoActEno

Başkan Mustafa Cengiz, kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. Cengiz orta saha transferi ile ilgili açıklama yaparken TFF'ye seyircili oynama talebinde bulunduklarını belirtti.

Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu.

İŞTE O AÇIKLAMALAR
"Taraftarlarımızın bizden beklentisi var; özellikle orta sahaya transferler istiyorlar, çok haklılar. Ben de bir taraftar olarak aynı istekleri yapıyorum. 2,5-3 yılda 38'e yakın futbolcu transfer etmemize rağmen, devamlı beklentilerimiz üst düzeyde."

"Benim de taraftarlarımızdan beklentim var. Lütfen store'lara gidin, ne buluyorsanız alın. Gücümüz sizsiniz. Store'lara gidin ki orta sahaya, forvete transferlerimizi devam ettirelim."

"TFF'den ilk maçtan itibaren seyircili oynamayı talep ettik. Taraftarlarımız biletlere, localara hücum etsin istiyorum. Loca bırakmasınlar."

Milliyet

Gören de storelar'dan kulübe para kalıyor sanır.
Avm'lere kira ve personele maaş dışında kulübe bir hayrı yok.
Sürekli zarar ediyor.

Pasta kesmeye YETER!
Milyonları çöplere vermeye YETER!
Avrupa'da rezil olmaya YETER!
Basın toplantısında Ağlamaya YETER!

Biz neden kampanya yapmiyoruz tv de?? Bunlar ayip seyler değil. 1 kereligine olur
. Gereken destegi veririz

hedef23

Üst Alt