Mustafa Cengiz: "Transfer yapmak için yoğun bir mücadele veriyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Transfer yapmak için yoğun bir mücadele veriyoruz"

Dl3xLwvW4AAM2O9.jpg

Mustafa Cengiz : "Galatasaraylı kardeşlerim beni çok üzdü. Transfer ocak ayına kaldı demedim. Transfer yapmak için yoğun bir mücadele veriyoruz. Fakat sonuç almak kolay değil. Bunu bir türlü anlatamıyoruz. Gomis'i zorla göndermedik."

Mustafa Cengiz: “İyi niyetle sosyal medya eleştiride bulunan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Taraftarımız bize güvensin. Güvenmeyen taraftarlarımızın da canı sağolsun.”

Mustafa Cengiz: "Galatasaray’da transfer bitmez. İnşallah bu grubu geçeriz ve gerekli yedeklemeleri yaparız. Şu anda da transfer için çabalıyoruz."

Forvet almazsak gruptan çıkamayız.Gruptan çıkamamanın faturasını yönetim öder.Paran yoksa topçu kirala. Hiçbişey yapamıyorsan git beşiktaştan Love ı al.

Ya hala ne lafı anlatmaya çalışıyorsun? 1 gün kalmış iş yap daha fazla konuşma. Sanki bugün hasıl oldu bu forvet ihtiyacı geride bıraktığımız sezonu zaten 1 forvetle geçirdik ve ihtiyaçtı masal anlatmayın o yüzden.

2 güne kadar modeste le ilgileniyoduk çinde süper maaş alan adamlarla bile ilgileniyosan beklentiyi düşük tutun belki ocakta alırız demeyeceksin, biz iki forvet beklerken erene kalcaz yok öyle dünya son güne kalman hata koskoca Galatasaray tek forvetle sezona giremez oda eren yani..:mad::mad::mad:

Üst Alt