Mustafa Cengiz: "Tudor Galatasaray'ı dava etti!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Tudor Galatasaray'ı dava etti!"

Hakli . Eger sen istedigin zaman kovabilme ozgurlugu istiyorsan , sozlesmeye madde olarak koyacaksin

o zaman ne dava edebilir , ne de para isteyebilir

dunyanin hic bir yerinde antrenorler puantaj veya basari garantisi veremez , sen secim yaparken , parada anlasirken , sure belirlerken bu riskleri alirsin

eger herhangi bir oyuncunu veya antrenorunu kovarsan da kalan ucretini odersin .

Adam seni sampiyonlar ligi sampiyonu yapsa , kasaya 45 milyon euro ekstra girse kalkip 5 milyon euro senden ekstra isteyemeyecegine gore , sen de adami kovup 1 milyon eurosuna konamazsin

onu en basta dusunecektin

7.5 milyon istemesi için bu adamın pardon itin geldiği günden para almamış yada sözleşmesinin 1 yıl daha olması lazım.
2,3 olan hakkını 7,8 olarak istemesine bu tepki

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.5 milyon istemesi için bu adamın pardon itin geldiği günden para almamış yada sözleşmesinin 1 yıl daha olması lazım.
2,3 olan hakkını 7,8 olarak istemesine bu tepki

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kendisi , yardimcilari ve muhtemel ek primleri de istemistir , uyusmazlik cozum kurulu , ya da fifa konu hakkinda karar verir

yoksa sozlesmedeki bir seye dayandirmadan fazla para isteyemez , istese de bosa istemis olur

bir de gecmis alacaklari kovuldugu icin odenmemis olabilir oyuncularin aylardir odenemedigi gibi

Kendisi , yardimcilari ve muhtemel ek primleri de istemistir , uyusmazlik cozum kurulu , ya da fifa konu hakkinda karar verir

yoksa sozlesmedeki bir seye dayandirmadan fazla para isteyemez , istese de bosa istemis olur

bir de gecmis alacaklari kovuldugu icin odenmemis olabilir oyuncularin aylardir odenemedigi gibi

totalde sözleşmesinden hiç para almamış o zaman bu adam. 2,4 arası bir rakama bu iş çözülürde işte bizim eşekliğimiz böyle amatör adamların sözleşmesine beleş fesih maddesini koyacaksın

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mancini ve sneijder iki marjinal ornek . Fakat ikisinin de bir kucuk detayi var

mancini kendi ulkesinde ve bizle ayni kalibrede bir takimla ve avrupanin o donemde ilk 3 maasindan biri olacak ucretle anlasti

yani bu anlasmayi onceden yapmamis olsaydi bizle sozlesmesi devam ederken ucret almadan ayrilir miydi ?

mancini parasindan olmadi , tercih kullandi . Cunku bizden o parayi talep etseydi prandellideki gibi calismamasi gerekecekti , ve totalde garanti altina alacagi para azalacakti

interle atiyorum 3 sene anlasti ise bizle sozlesmesinde diretse 1 sene bu parayi alacakti ama belki bir daha interden gelen parayi ve kontrati bulamayabilirdi

sneijder e ise ben de sasirdim , sanirim o da katar ve amerika tekliflerini bekledi , gecici olarak nice e gitti ve yine katar tercihi ile zarar etmedi ama yine de sasirdim

Kullandigin kelimelere dikkat et , forum iyice sahipsiz kaldi , su adamin bana hakaretlerini durdurabilecek kapasiteye sahip bir admi yok mu bu forumda

adam akilli duzgunce attigim her mesajin altina kufur kiyamet ediyor ve hic bir ceza almiyor

o zaman baskalarinin gunahi ne ?

bari acik acik izin verin herkes sovsun adalet olsun

Kullandigin kelimelere dikkat et , forum iyice sahipsiz kaldi , su adamin bana hakaretlerini durdurabilecek kapasiteye sahip bir admi yok mu bu forumda

adam akilli duzgunce attigim her mesajin altina kufur kiyamet ediyor ve hic bir ceza almiyor

Seni çok asabi gördüm :D

Tazminatını almak en doğal hakkı, bu konuda eleştirilecek bir durum yok. Herkes Mancini gibi anlayışlı olmayabilir, ben olsam bende isterdim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet adamına göre veya futbolcuya göre muamele konusuna biri el atmalı o anki adminin keyfine kalmamalı biri futbolcuya hakaret ediyorsa gereken yapılmalı keza kişiyede
Sinan a katiliyorum

Bu Alemin Tek Kralı

Asabi degilim . Ben bana yoneltilen laflara degil , uygulanmayan yaptirimlarla ilgili tepkimi gosterdim

gecenlerde ayni kisi bana dolandirici dedi , yonetime sikayet ettim , gerekli uyariyi yaptiklarini soylediler

simdi dogru duzgun tartisirken , gelip araya girip kufur ediyor ve hala bir yaptirimi olmuyor
Küfür değil o ya.Argo bir laf ama küfür değil.Hani senin paspas dediğin var ya onun değişik bir versiyonu.O yüzden çok şey etme

Küfür değil o ya.Argo bir laf ama küfür değil.Hani senin paspas dediğin var ya onun değişik bir versiyonu.O yüzden çok şey etme

Hakli olabilirsin ama ben iki kisinin olayina musallat
oldum , sana bir hakaretim olmadi , keza ercan a da

tesbit yaptim . Ama burada normal normal konusurken adam atladi ve bu kacinci denecek bir laf etti

alti ustu 2 gun ceza almis zaten , insallah ders olur , geldiginde tekrarlayacagina eminim

siz de insallah aranizdakini uzatmaz ceza almazsiniz , gerek yok adam akilli lafliyoruz surada

Açık açık her mesajın altına küfür kıyamet gidiyor demek abartı olmuş.

Şikayetçi olduğunda raporlaman kafi, beklediğin olmadıysa da pm atabilirsin adminlere lakin öyle kimsenin kayrılması falan söz konusu değil.

Racona baslamis beyfendi

Üst Alt