Mustafa Cengiz: “UEFA ile 4 yıllık bir anlaşma imzalayacağız” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: “UEFA ile 4 yıllık bir anlaşma imzalayacağız”

fft226_mf10977571.Jpeg

Finansal Fair Play kuralına takılan Galatasaray ile ilgili UEFA'nın akşam saatlerinde karar vermesi bekleniyor. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, toplantı sonrasında yaptığı açıklamada, "Avrupa kupalarına katılmamız için engel yok" dedi.

Galatasaray’ın UEFA ile olan toplantısı sona erdi. FFP kuralına takılan Galatasaray ile ilgili karar akşam saatlerinde açıklanacak.

Toplantıdan çıkan Başkan Cengiz, yaptığı açıklamada; “İlk olarak şunu belirteyim ki Avrupa kupalarına katılmamız konusunda hiç bir engel yok. UEFA ile anlaşmamız var, anlaşmamızda detaylar var ama bunlar 1 hafta sonra netleşecek” dedi.

UEFA ile her konuda mutabık kaldıklarını belirten Başkan Cengiz şöyle devam etti:

“Görüşme 2-3 saat sürdü. UEFA yetkilileri ile üst düzey görüşmeler yaptık. Galatasaray’ın Avrupa kupalarına katılması için önünde hiçbir engel yok. Diğer detayları da masaya yatıracağız ve yaklaşık 1 hafta içerisinde sonuçlandıracağız. Detaylar var anlaşmamızda, o detaylar ise anlaşılmaz değil. Her şeyde hemen hemen mutabık kaldık. Hiçbir sorun yok. Benim Galatasaraylılara müjdeleyeceğim şey Avrupa kupalarına katılmamız gerekiyor. Bazı cezalar var bunları da Galatasaray kaldırabilir cezalar, üstesinden gelebileceği disipline olabileceği cezalar. Hiç önemli değil, bizim için önemli olan Avrupa kupalarına katılmak. 4 yıllık bir anlaşma imzalayacağız. Galatasaray doğru yolda, taraftarlarımız bundan emin olabilir. UEFA bizden mali disiplin, açıklık, şeffaflık ve samimiyet istiyor.

Galatasaray'a Avrupa müjdesi | GZT

Moderatör tarafında düzenlendi:
Başkana tekrar teşekkürler. Gerçekten stresli bir dönemdi,geçirebildiğimize çok sevindim. Umuyorum bir transfer yasağı almayız. Zannetmiyorum öyle olacağını ancak bu durum hiç iyi olmaz. En iyi ceza sattığın kadar al cezası olacaktır. Maalesef bu durumda Garry'e elveda demek durumunda kalacağız gibi gözüküyor çünkü kadroda fazla bonservis ödenecek tek adam o..

Sattığın kadar al geldiyse Rodrigues’e elveda demek durumundayız. Elde ciddi manada para edecek tek oyuncu o. Ondan gelen parayla adam alırız 2-3 tane.

Ya sevgili forumdaslar , dun ben meseleyi usuluyle acikladim adamlara demistim size

Bu forumda neden bana itimat edilmiyor . Gittim konustum durumu izah ettim . Zaten karar verilmisti , bugun sadece baskana teblig edildi

Finansal fair play yumusatildi , kabul edilen gelirler kapsami genisletildi , ayrica son careye basvurulmadan tum rehabilite yontemleri devreye sokulacak dendi

Yalniz monitorleme de farklilasti , artik monitorleme donemi sonu degil esnasinda da yaptirimlar uygulanabilecek

Gelirlere sezon ortalarinda el konabilecek

Dikkatli olmamiz , para kazanmamiz ve sozumuze sadik kalmak zorundayiz

F84B8047-595D-48F6-90FE-D390A2B0D985.jpeg

Bazı detaylar var, her şeyde mutabık kaldık. Bazı cezalar var ama kaldırılabilir"

Burasi önemli!
Transfer kisiltlamasi + Daha kücük Kadro + Maas kisiltlamasi + (0+2 AK men bekliyorum). Hani daha beter duruma gelirsek 2 yil yeriz gibi

Sinan sen ne anlatıyorsun allahini seversen

Şampiyon GALATASARAY yazdıracağız

Anlayan ve bana guvenen var ise sozlerim onlara , siz kaale almayabilir veyahut dalga da gecebilirsiniz sorun degil

Merkeze gitmeden evvel iddiam farkliydi hatirlarsaniz , aldim karsima konustum adamlarla , ya da onlar karsisina aldilar konustular genel hatlariyla

Bizim durumumuz nedir dedigimde ise refuze ederek "you are a member but not a board member" dediler ama ben alacagimi almistim coktan

Men meselesi kadar ciddi bir monitorleme surecine giriyoruz . Cok dikkatli olmak zorundayiz

Bu arada meselenin cozumunde servet yardimcinin cok destegi oldugu geldi kulagima kulupten . Bir tesekkuru cok gormeyelim

Üst Alt