Mustafa Cengiz: “UEFA ile 4 yıllık bir anlaşma imzalayacağız” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: “UEFA ile 4 yıllık bir anlaşma imzalayacağız”

Bize paralı başkan lazım
transferleri kendi cebinden karşılayacak yoksa işimiz zor çünkü bu sene bile 5 tane sağlam adam alman lazım

Bu konu öyle kafadan sallanacak bir konu değil
Uefada önüne gelenlede klübün meselesini konuşacak değil
Bizim taahhutlerimiz bu sefer daha büyük daha samimi buna karşılık olarak da uefa da büyük esneklik gösterdi
Girilen süreç herkesin girdiği sonuçlarının kendi yaptıkları ile ilgili bir süreç öyle abuk subuk gizem yüklemeye gerek yok

Şampiyon GALATASARAY yazdıracağız

Kucuk degisiklikler var . Artik yumusama su sekilde

Mesela maas limiti asildi , olabilir denecek ama maas limiti asilmadi fakat diger parametreler kotu , o zaman yaptirimlar artabilecek

Bu bize ait bir degisiklik degil zaten , daha butunlesik bir monitorleme sistemi getirmisler

Tier sistemi dediler dun , yani puanlama gibi

Yani artik onemli olan kesin rakamlardan ziyade "gidisat" . Yani benim israrla reddettigim "sampiyonlar ligine katilma umudu kalkip da kaale alinip cezayi etkilemez" lafim dogru cikmadi . Senaryolar uzerinden calisiyorlar ve monitorleme de puanlama da uefa nin degil kuluplerin sunduklari uzerinden degerlendirilecek

Yani sana dayatilmayacak , sen sundugun seye sadik kalacaksin

En major degisiklik bu

Uefadan resmi açıklama gelmedikçe ben emin olmayacağım. 1 ay sonra Uefa men verirse çok şaşırmam.
Başımızda Dursun becereksizi olsaydı bu açıklamaya bende inanmazdım ama Mustafa başkan Dursun gibi yalancı çoban değil Dursun yalan söyleyerek katarsis'e ulaşan bir saykoydu

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uefadan resmi açıklama gelmedikçe ben emin olmayacağım. 1 ay sonra Uefa men verirse çok şaşırmam.
Başımızda Dursun becereksizi olsaydı bu açıklamaya bende inanmazdım ama Mustafa başkan Dursun gibi yalancı çoban değil

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kimseye güvenim kalmadı vallahi renktaş. Dursun denen allahın belası da Yarsuvattan sonra başta herkese bi çok iyi gelmişti ama ondan da beter çıktı.

bu arada kimseye güvenmiyorum ben. men yeme ihtimalimiz az değil. şampiyonluk öncesi karar ertelenmiş olabilir. ne yani çıkıp da alacağımız şampiyonluk bir boka yaramadı mı diyecekti ?

emekleri için SN.Divan Kurulu Üyemiz Sinan Bilgire tesekkürü bir borç bilirim.
helal olsun sana sarı kırmızı ceketli çocuk :tbr: senin gibler olduğu müddetçe bu kulübün sırtı yere gelmez

bu arada kimseye güvenmiyorum ben. men yeme ihtimalimiz az değil. şampiyonluk öncesi karar ertelenmiş olabilir. ne yani çıkıp da alacağımız şampiyonluk bir boka yaramadı mı diyecekti ?

Dogru dusunuyorsunuz . Gul bahcesi gibi algilanmasin olan biten , oyle bir hava seziyorum

Her an ama her an yaptirim gelebilir . Bugun yok denir yarin gelebilir

Surekli durustluk ve iyi mali performans gerekli artik

Oyuncu satislari ve maas bosaltmasi basta olmak uzere

Bu arada seyirci ve stadyum doluluk oranlari da onemli kistasmis dusundugumun aksine . Cunku ilgisi yogun olan kuluplerin marka sadakat odagindan dolayi senaryolari gerceklestirme olasiligi yuksek goruluyor

Dogru dusunuyorsunuz . Gul bahcesi gibi algilanmasin olan biten , oyle bir hava seziyorum

Her an ama her an yaptirim gelebilir . Bugun yok denir yarin gelebilir

Surekli durustluk ve iyi mali performans gerekli artik

Oyuncu satislari ve maas bosaltmasi basta olmak uzere

Bu arada seyirci ve stadyum doluluk oranlari da onemli kistasmis dusundugumun aksine . Cunku ilgisi yogun olan kuluplerin marka sadakat odagindan dolayi senaryolari gerceklestirme olasiligi yuksek goruluyor
Bu sene de dördüncülüğe oynasak meni yüzde yüz yemiştik o zaman. Takım şampiyonluğa oynamayınca maça kimse gelmiyor.

Sattigin kadar al gelirse iyice b.ku yeriz herkes gelsin diyor. Her transfer dönemi 20 transfer olmazsa yönetimi kovuyorsunuz, hangi oyuncuyu her yil rekor fiyata satip oyuncu alacan?

Bu sene de dördüncülüğe oynasak meni yüzde yüz yemiştik o zaman. Takım şampiyonluğa oynamayınca maça kimse gelmiyor.

Onu bilemem ama benim siralama basari onemli degil diye atip tutmalarim hataliymis , senaryo kelimesini sordum , onlar estimation dediler , hakikaten onemliymis

Cunku sen siralamada 4-5 filan oldugunda "bu acigi nasil kapatacaksin , tolere nasil edeceksin" in bir cevabi kalmiyor

Bu dedigine imzami atarim , seyirci de bilinclenmeli artik

"Ben mali mevzudan anlamam takima bakarim" tipi taraftarin pek hukmu kalmayacak yakinda
Kalmayacak mi? Hayal dünyasi bunu düsünmek. Taraftar her türlü düz mantigina devam edecek yönetimin eli kolu bagli olmasina ragmen. Dolayisiyla en ufak kötü sürecte transfer olmuyor diye hep huzursuz hava olusacak yönetim ve taraftar arasinda.

Neye göre sattigin kadar al gelsin deniliyor anlamiyorum. En iyisi maas sinirlamasi olur.

Üst Alt