Mustafa Cengiz: “UEFA ile 4 yıllık bir anlaşma imzalayacağız” - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: “UEFA ile 4 yıllık bir anlaşma imzalayacağız”

* takıma bir forvet , bir stoper , bir orta saha , bir sol kanat , bir sol bek acil şart. peki ne kadar satacaksın da bunları alabileceksin ? cl'ye bu dar ve bazı bölgeleri vasat kadroyla gidersek paramparça ederler bizi. kaldı ki 3 kulvarda yarışacağımız için kadro yüzeyselliği yüzünden hepsinde topu dikeriz.

Bask
Anlayan ve bana guvenen var ise sozlerim onlara , siz kaale almayabilir veyahut dalga da gecebilirsiniz sorun degil

Merkeze gitmeden evvel iddiam farkliydi hatirlarsaniz , aldim karsima konustum adamlarla , ya da onlar karsisina aldilar konustular genel hatlariyla

Bizim durumumuz nedir dedigimde ise refuze ederek "you are a member but not a board member" dediler ama ben alacagimi almistim coktan

Men meselesi kadar ciddi bir monitorleme surecine giriyoruz . Cok dikkatli olmak zorundayiz

Bu arada meselenin cozumunde servet yardimcinin cok destegi oldugu geldi kulagima kulupten . Bir tesekkuru cok gormeyelim
aBaskan kück cezalar gelebilir diyordu. Ne gibi cezalar olabilr

Kalmayacak mi? Hayal dünyasi bunu düsünmek. Taraftar her türlü düz mantigina devam edecek yönetimin eli kolu bagli olmasina ragmen. Dolayisiyla en ufak kötü sürecte transfer olmuyor diye hep huzursuz hava olusacak yönetim ve taraftar arasinda.

Neye göre sattigin kadar al gelsin deniliyor anlamiyorum. En iyisi maas sinirlamasi olur.

Evet dursun nefreti bile azaldi transferlerle gecen sene . Biz bu kafayla kisitlamalara da uymayiz "nasilsa bir sey olmaz kafasiyla"

Maas limiti iyi ama hali hazirda imzali sozlesmeler var , yani kotamiz belli zaten

Sattigin kadar al gelirse iyice b.ku yeriz herkes gelsin diyor. Her transfer dönemi 20 transfer olmazsa yönetimi kovuyorsunuz, hangi oyuncuyu her yil rekor fiyata satip oyuncu alacan?

Kulüp içi hırsızlık biterse idare ederiz bir şekilde ama hem ceza yiyip hemde hırsızlık , komisyon transferleri devam ederse dediğin gibi beyaz bayrağı çekeriz.

Bask

aBaskan kück cezalar gelebilir diyordu. Ne gibi cezalar olabilr

Para cezasi hep bekleniyordu, belki o olur , bir de tam transfer yasagi olabilir , yani men disinda en agir iki cezadan biri bu

Kadro kisitlamasi olabilir , yani listeye yazabilecegin oyuncu adedi anlaminda

Bir ust ceza gelirlere el koyma . Bu ve men cezasi da surec icinde olabilir uyumlu calisamazsak

Belki men cezasi verip ertelemislerdir , o da olabilir

Şampiyonluk maçı öncesi güzel bir gelişme oldu sevindim. Şimdi ise sıra hoca ve futbolcularda! Cumartesi akşamı İzmir'de, Galatasaray'ımızın gerçek kimliği ile sahada olmasını bekliyoruz. Şu şampiyonluk gelsin artık çok bekledik.

Kulüp içi hırsızlık biterse idare ederiz bir şekilde ama hem ceza yiyip hemde hırsızlık , komisyon transferleri devam ederse dediğin gibi beyaz bayrağı çekeriz.
Fenerbahce yillardir dogru dürüst transfer yapamiyor bu sattigin kadar al sacmaligindan dolayi. Acayip fena zorlaniriz gelirse, simdiden diyorum.

Komisyon konusuna gelince; Bu komisyon isini türk toplumu cok fazla abartiyor gibi. Her transferde komisyon olur, örnegin Pogba transferinde 49 milyon fln komisyon vardi yanilmiyorsam. Biz ise bunu hirsizlik olarak adlandiriyoruz.

Hirsizlik olmus olabilir gecmiste. Ama her transferde komisyon oluyor diye hirsizlik demek biraz sacmalik.

Oyuncu satamazsak 1 oyuncu bile alamayacak mıyız şimdi ? Nasıl olacak bu işler anlayan söylesin

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fenerbahce yillardir dogru dürüst transfer yapamiyor bu sattigin kadar al sacmaligindan dolayi. Acayip fena zorlaniriz gelirse, simdiden diyorum.

Komisyon konusuna gelince; Bu komisyon isini türk toplumu cok fazla abartiyor gibi. Her transferde komisyon olur, örnegin Pogba transferinde 49 milyon fln komisyon vardi yanilmiyorsam. Biz ise bunu hirsizlik olarak adlandiriyoruz.

Hirsizlik olmus olabilir gecmiste. Ama her transferde komisyon oluyor diye hirsizlik demek biraz sacmalik.

Dursunun yaptığı her işte hırsızlık vardı gerisini bilmiyorum.

Elindeki kadroyu parlatacaksin

Donk gibi , tudor zamanindakk tolga gibi , yani sattigin kadar al mantikli aslinda , iyi mi ? Degil , ama mantikli

Bosa alip alip parasini odeyip kenarda paslandirip uzerine bir tane daha bir tane daha alama diye yapiyorlar

Oyuncu satamazsak 1 oyuncu bile alamayacak mıyız şimdi ? Nasıl olacak bu işler anlayan söylesin

Oyuncudan elde ettigin gelir kadar harcayabiliyorsun. Rodriguesi 20ye satarsan, 20 milyon bütcen oluyor. Tabi her sene 20 milyonluk oyuncu satamayacagimizdan dolayi iyice zorlaniriz ilerde.

maaş kışıtlaması daha iyi olur gereksiz yüksek ücret alan o kadar dolu oyuncu var hem yerliler tl olarak almalı bence ücretlerini

Para cezasi hep bekleniyordu, belki o olur , bir de tam transfer yasagi olabilir , yani men disinda en agir iki cezadan biri bu

Kadro kisitlamasi olabilir , yani listeye yazabilecegin oyuncu adedi anlaminda

Bir ust ceza gelirlere el koyma . Bu ve men cezasi da surec icinde olabilir uyumlu calisamazsak

Belki men cezasi verip ertelemislerdir , o da olabilir
bir de tam transfer yasagi olabil

Bu bizi mahfeder

Bakıyorumda kötümserler men cezası olmayınca, sattığın kadar al beklentisine girmişler. Yine yanılacaklar. Başkan gayet olumlu konuştu, 4 yıllık anlaşma yaptık dedi. Ceza falan yok, kadro sınırı+ maaş sınırı gelecek olan budur. Çokda güzel olcak :)

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gelecek olan ceza maaş sınırı olmalı, bizi bitirenin temelde maaş olduğunu çokça söylemişimdir.

2 yılda 6. ve 4. olan kadroya 65er milyon euro maaş ödedik, bu gerizekalılıktı.

Terim Rodri’nin gitmesini istemiyor diye haberler vardı hatta Rodri’de CL de oynamak için gitmek istemiyordu demekki transfer yapamicaz

Üst Alt