Mustafa Cengiz: "UEFA'dan ceza alacağımıza ihtimal vermiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "UEFA'dan ceza alacağımıza ihtimal vermiyorum"

407250.jpg

Galatasaray Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulunan Başkan Cengiz, "UEFA'ya 2 saat 45 dakika sunum yaptık. Nefes almadan, tuvalete bile gitmeden. Ben Galatasaray'ın ceza alacağına ihtimal vermiyorum" dedi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, sarı-kırmızılı takımın Divan Kurulu Toplantısı'nda gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde UEFA'ya yaptıkları sunum hakkında konuşan Cengiz, "Eski yönetimle bir sorunumuz yok. UEFA'ya 2 saat 45 dakika sunum yaptık. Nefes almadan, tuvalete bile gitmeden. Ben Galatasaray'ın ceza alacağına ihtimal vermiyorum. Biz bütünün parçasıyız, en büyük parçayız. Bu yüzden Türk futbolu konusunda da konuştuk" dedi.

"Bize fırsat tanıyın dedik. Umarım 3-4 yıl fırsat tanıyacaklar" ifadelerini kullanan Cengiz, "Çok değerli rakibimiz Fenerbahçe'yle maçımız var. 2 bin 700 bilet tahsis edildi bize. Yaklaşık 10 bin talep var. Bu yönetimimizle ilgili değil. Rüyalarımızda bile Galatasaray için çalışıyoruz. İlk defa bu kadar yoğun Divan görüyorum, Galatasaray adına çok mutluyum bu durumdan" şeklinde konuştu.

Dünya

Muthis tartismalar var baskanlar ve eski yeni yonetim-denetim kurullari arasinda

yeni yonetimin eski yonetimle ilgili faaliyet raporu ozbek i cildirtti , cikti konustu , baskan da bu kez geri durmadi bombaladi

tartismalar devam ediyor

Hic hesapta olmayan bir kaos var . Mali genel kurulda hangi denetleme kurulunun raporunun kaale alinacagi ile ilgili tartisma cikti

ozbek yonetimi sanirim biraz endiseye kapildi

hangi yonetimin donemindeki denetleme kurulunun raporu kaale alinacaksa , diger taraf mali genel kurulun iptali icin hukuka basvuracak gibi gorunuyor , konusmalar oyle

bu olursa , ki olacak gibi , ciddi bir kaos yasariz

Hic hesapta olmayan bir kaos var . Mali genel kurulda hangi denetleme kurulunun raporunun kaale alinacagi ile ilgili tartisma cikti

ozbek yonetimi sanirim biraz endiseye kapildi

hangi yonetimin donemindeki denetleme kurulunun raporu kaale alinacaksa , diger taraf mali genel kurulun iptali icin hukuka basvuracak gibi gorunuyor , konusmalar oyle

bu olursa , ki olacak gibi , ciddi bir kaos yasariz

Kaostan istifade edip Dursun'a yumruk atarsan sevinirim renktaş.

Mehmet helvaci da sonuclara dava acilirsa o dava kazanilir ve mali genel kurul iptal edilir dedi

raporu eski yonetim hazirlamali , yeni yonetim sunmalidir diyor

Mehmet helvaci da sonuclara dava acilirsa o dava kazanilir ve mali genel kurul iptal edilir dedi

raporu eski yonetim hazirlamali , yeni yonetim sunmalidir diyor
eski yönetim kendisi hakkında şeffaf bir rapor nasıl hazırlayabilir ki , bence genel kurul üyelerinden iktisadi bilgi birikimine göre bağımsız bir kurul oluşturulmalı her 3 ayda bir yönetimi mali olarak denetlemeli.Raporları bu kurul oluşturarak mali kongrelerde sunmalı ve raporlarını internette de paylaşmalı.

Buna müsait bir yapımız var aslında ama işlerine gelir mi bilmem.

Üst Alt