mustafa-cengiz-uefa-nin-g-saray-a-sans-verecegine-inaniyorum--10883091.Jpeg

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu. Burada açıklamalarda bulunan Cengiz Sarı-Kırmızılı takımın UEFA'dan men edileceği yönündeki konuya açıklık getirdi.


Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulunan G.Saray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, 9 Mart’ta UEFA ile yapılacak görüşme öncesi çarpıcı açıklamalarda bulunarak UEFA’nın büyüyen ve gelişen G.Saray ile Türk futboluna gereken şansı vereceğine inandığını söyledi.

Mustafa Cengiz şu açıklamalarda bulundu:” Öncelikle Florya Tesislerimize fiziki düzenlemelerinde çok katkı sunan Bakırköy Belediye Başkanımız Dr. Bülent Kerimoğlu’na çok teşekkür ederiz. Bu ilçede tesisleri bulunan bir kulüp olarak biz de ‘Bakırköy için neler yapabiliriz’i Başkan Kerimoğlu ile paylaştık. Bakırköy ve Florya’ya daha fazla güzellik katmak için elimizden geleni yapmaya hazır olduğumuzu ifade ettik ve kendilerinin görüşlerini aldık.”

UEFA’NIN GELİŞEN VE BÜYÜYEN G.SARAY VE TÜRK FUTBOLUNA GEREKEN ŞANSI VERECEĞİNE İNANIYORUM

G.Saray Başkanı Mustafa Cengiz, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nu ziyaretinin ardından gündemdeki soruları da yanıtlarak şunları ifade etti:” 9 Mart’ta UEFA ile yapacağımız Finansal Fair Play görüşmesi öncesi kulüp olarak gerekli hazırlığımızı yaptık. UEFA’nın da büyüyen ve gelişen G.Saray ve Türk futboluna gereken şansı vereceğine inanıyorum.“

ŞAMPİYONLUĞU HAK EDEN KAZANSIN, HAK EDEN DE G.SARAY OLSUN

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ile açıklamalarına devam eden G.Saray Başkanı Cengiz, G.Saray’ın şampiyonluk şansını değerlendirirken de şu açaıklamayı yaptı: “ Ben fikstürün lehimize olduğuna inanıyorum. Biz şampiyonluk şansı en yüksek takım olarak G.Saray’ı görüyoruz. Tabii hak eden kazansın, hak eden de G.Saray olsun.”

BAŞKAN KERİMOĞLU: TÜRK SPORUNA GEREKEN DESTEĞİ HER ZAMAN VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ


Ziyaretin ardından bir konuşma yapan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da duygularını şu şekilde belirtti:” Ben G.Saray Başkanımız Musatafa Cengiz’e nazik ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bakırköy Belediyesi olarak ilçemizde bulunan tüm spor kulüplerine ve sporcularına her zaman destek vermeye artırarak devam edeceğimizi kendilerine söyledik. ‘Bakırköy’ü spor kenti’ yapmak için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz.”

Fanatik
 
hain dursun yazin paralari sacti, sayesinde takimin en onemli topcusunu satmak zorunda kaldik simdi de men yersek herif lynch edilmeli
 
Asırlık kulübün düştüğü hale bak. Kan kaybedeceğimizi bile bile oyuncu sattık. Emeği geçen herkesin abv.

Men falan gelmesin de ben de ona razıyım. Zaten gelir yok adam gibi, o kapıda kapanırsa Fener'den beter oluruz. (2011 sonrası)
 
Benim anladigim güncel rakamlar pek ic acici degil, umudumuz Uefa´nin ileriye yönelik gelirleri degerlendirmeye katmasi.

Dursun ve ondan önceki iki yönetim sagolsunlar dogru bir yapilanma ve kadro ortaya koyacaklarina, degerinin cok üzerinde bir sürü oyuncu alip üstüne bir de bunlara gereginden fazla maas verdiler.
 
Yavaş yavaş ağlayarak taraftarı hazırladığına göre şemsiye yakındır.
Emeği geçenler gün yüzü görmesin.


________________________________

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!
 
Olasi bir ceza sonrasi Dursun denilen gözveren cikar ortaya ve utanmadan ben olmasam ceza yemezdik, tüm bunlar sezon ortasi yönetim degisikligi yüzünden diye aciklama yapar ve yalaka medya da onu destekler.
 
Üst Alt