Mustafa Cengiz ve Ekibi Derhal İstifa Etmelidir! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz ve Ekibi Derhal İstifa Etmelidir!

Dinçer Azaphan: “Galatasaray yönetimi ve başkanımız bana yetki verirse istedikleri oyuncuyu uçağa atlayıp tek kuruş ödetmeden getireceğime söz veriyorum.

Gel Kral artık böyle adamlar gelmeli kulübe

mayısa kadar beklemeye gerek yok. transfer dönemi kapandığı an da yallah nizip'e, glasskoper'a. muğdat'la isim şehir oynarsınız.

Secime gitmemek icin gotumu yirttilar geldigimiz durum dursunun en son senesinden daha boktam bir takim kurmak. 3 senedir dogru zamanda dogru transferi yapamasilar. Dursunu decirmek icin imza toplayanlar bu sumsuk herifler icin de toplamak zorunda. Bu heriflerle girilecek bir transfer donemi tabuta cakilan son civi olur

Kasım en geç aralık gibi erken seçim yapmalılar aday olurlarsa olsunlarda ama arkalarında bu sefer taraftar yok mayısa kadar bu seçilecek yönetim idare eder bu yönetim artık Galatasaraya fayda saglamıyor

Fatih hoca olmasaydı 1.5yıllarını doldurduklarında yollanorlardı. 2sene bok gibi kadroyla şampiyon olduk 3. sene yemedi tabi 4.sene de daha 50günümüz falan varmış da transfer bitmezmiş de bu sondu artık sene sonu siz başka gs başka yola

Fener ölü haliyle her sene kadro yeniliyor 3 aydır boş olan yere adam getiremediniz, Fener'e, Beşiktaş'a topçu kaptırmaya doyamadınız, amatör şubeler bitik, federasyonda güç sıfır. Tek yaptığınız Fatih Terim'in sırtını pohpohlamaksa onu da alasıyla yapacak adam bulunur sizin yerinize. Gülerek çıktığınız o makamdan ağlayarak indirilmenizi dilerim.

Destekliyorum. Yeni yonetim ozellikle futbol takimi icin belli bir plan ile gelmeli. Su kadar maas butcesi yapicaz, su yas ortalamasiyla su amaclarla takim kurucaz gibi. Is basina gelince bu plandan cikilirsa tekrar secime zorlanmali

Yukaridan talimat gelmis gibi hareket eden,

bonservissiz olan oyunculari bile transfer etmekle ilgilenmeyen,

sözüm ona profesyonel dünyanin umulmadik bariyerlerine takilan,

1001 türlü bahane uydurup bizi transfersiz yeni sezona sokan

MC ve ekibi derhal istifa etmelidir!
Bu başlığı yeni görüyorum yahu ulan üstat dünyadan haberin yok zaten normal süresi 7 ay sonra bitecek ki şu an dernekler hiçbir toplantı, seçim yapamaz. Ne değişik bir dünyan var üstat çok mu korunaklı yaşadın bu hayatı anlamadık gitti...

Üst Alt