Mustafa Cengiz'den Açıklamalar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz'den Açıklamalar!

DweyDuPW0AEGimr.jpg

Mustafa Cengiz: "Başkanlık benim planlı olarak geldiğim bir nokta değil. Aniden yapılmış seçime karşı bir tepki olarak geldik. Basketbol için 20 yıllık dediğimde çok üzüldüm Yenilgilerden sonra konuşmuyordum ama başkan yardımcım istifayı düşünüyordu, zorunda kaldım"

Mustafa Cengiz: "Hacizler geldi, televizyonları alıp gitmeye kalktılar. O psikoloji ile konuştum. 20 yıl ağzımdan çıktı. Bana buradan vurmayın"

Mustafa Cengiz: "Medya transferi yazıyor. Bende Florya'ya soruyorum, "Bu futbolcuyu aldık mı?" diye"

Mustafa Cengiz: "Hiç tuvalete gitmesem, hiç harcama yapmasam 4 yıl beklemem gerekir. Devlet bize sahip mi olacak? Asla böyle bir şey yok. Ağustos ayı içerisinde 380 milyon TL 4 yıl vadeli Ziraat ve Deniz Bankası ile anlaşma yaptık"

Mustafa Cengiz: "Bugün 130 milyon TL vergi borcu ödedik. 57 milyon TL factoring borcu kapattık. Tek bir factoring borcu almadık. Bizim yeniden şampiyon olmamız, yeniden Şampiyonlar Ligi'ne katılmamız gerekiyor. Biz şampiyon olamazsak bile en iyi durumda olan yine Galatasaray."

Mustafa Cengiz: "Benim bundan sonraki yaşantımda ne siyasi, ne ticari beklentim yoktur. Ben İbrahimovic'i alırdım ama alamazdım. İbrahimovic içinde uğraştım bunu söylemek isterim"

Mustafa Cengiz: "Vallahi bende TFF'nin istifa etmesini istiyordum, etmediler"
Mustafa Cengiz: "Ben kavgada da fiziki neyse onu yaparım küfür etmem. Hepimiz Cumhuriyet çocuklarıyız. Biz küfrü hür, aşağılaması hür, hakareti hür bir toplum değiliz"

Mustafa Cengiz: "Bir eski başkanımız çıktı, "Galatasaray Başkanı'nın ağırlığı olmalı" dedi. Hafifsiniz demek istedi. Ben başta olmak üzere herkes haddini bilmeli."
Mustafa Cengiz: "Benim TFF ile kişisel hiçbir sorunum yok. Ama Antalya'da ettiği söz bizi çok yaraladı. Bende diyorum ki, hiçbir hakem hiçbir camianın üzerinde değildir. Ben gelen cezaları cebimden ödüyorum"

Mustafa Cengiz: "Ankara'yı ziyaret ediyorum diye bana, "Muhtarlara da gideceksin" diyorlar. Twitter takibi yapmıyorum. Dostlar rapor yapıp gönderiyor. Sağolsunlar hepte aleyhime olanları gönderiyorlar, moralim düzelsin diye"
Mustafa Cengiz: "Ceza alınca sadece protokole giremiyorum. Ceza aldım diye hiçbir şey yapamayan aciz koca durumunda değilim"

Mustafa Cengiz: "Çin'de saat kaç? Brezilya'da saat kaç? Bunları düşünüp hareket edelim. Gazeteciyi koruduğunuz kadar beni korumadınız. Galatasaray için ceza aldım bana bu kadar sahip çıkmadınız. Bana basiretsiz diyor, bu hakaret değil mi?Kırmızı ışıkta geçtiyse cezasını ödeyecek"

Mustafa Cengiz: "Rizespor başkanına plaket konusuna gelelim. Maçtan çıktıktan sonra çok çirkin bir konuşma yaptı. Biz bunu öngöremeyiz. Fakat keser döner sap döner"
Mustafa Cengiz: "Sayın Hayri Kozak benimle aranızda geçen mail konuşmalarını benden izin almadan paylaşmanız suçtur. Suçu geçtim biz ağabey, kardeşiz ama etik değildir. Bizim en büyük zenginliğimiz dürüstlüğümüz ve doğruluğumuzdur"

Mustafa Cengiz: "Denetleme ve disiplin kurullarına hiçbir şekilde karışmıyorum. 24 saat çalışıyorlar. Kimseye kötü niyet yok. Bana edilen hakaretler için, "Forvet alamazsan bunu çekersin" diyorlar. Biz ceza almadık diye UEFA kendi içerisinde tartışıyor, çakışıyor."
Mustafa Cengiz: "Bu sezon şampiyon olursak artıya geçeceğiz. Keşke Dursun Özbek Riva ve Florya anlaşmasından gelen parayı borçları kapatmak için kullansaydı. 11 futbolcuya 155 milyon Euro ödenmiş. Başkan, "Az konuş" diyorlar, üzülüyorum"

Mustafa Cengiz: "Millet bahçesine de giderim, devlet bahçesine de giderim. Galatasaray siyaset dışıdır. Siyasetle uğraşmak isteyenler gitsinler siyasetle uğraşsınlar. Bizim derdimiz Galatasaray'ın evraklarının takibidir, siyaset değildir"

Mustafa Cengiz: "Ben basketbola, voleybola, futbola hiçbir şubenin işine karışmam ama başarısız olurlarsa hesap sorma hakkımız sizin verdiğiniz yetki ile vardır. Forvet almadık diye bizi eleştirdiler, 4 forveti olandan fazla gol atmışız. Bu da Allah'ın hikmeti işte"

Mustafa Cengiz: "Ben basketbola, voleybola, futbola hiçbir şubenin işine karışmam ama başarısız olurlarsa hesap sorma hakkımız sizin verdiğiniz yetki ile vardır. Forvet almadık diye bizi eleştirdiler, 4 forveti olandan fazla gol atmışız. Bu da Allah'ın hikmeti işte"

:poop::poop::poop::poop::poop::poop::poop::poop::poop:

Başkan adamsın sen bu sene sonu kara geçeceğiz çekemeyenler önünü kesmeye çalışıyor ama taraftar arkanda senin böyle delikanlı ol canımızı ye

Dedikleri doğruysa eğer borç olarak cidden rahatlamisz faktoring borcumuz çok az bu çok önemli tinerciler ve fenere göre çok daha iyi durumdayız bu belli tabi yalan değilse

Sezon başı en golcü oyuncuyu satıp(haklı haksız vs tartışmıyorum)üstüne iki forvet alacağız diyip almayarak,şampiyonlar liginde çıkabilecek en kolay grupta sadece 4 puan toplayıp zar zor uefaya kalma rezilliği ne olacak?İçeride oynanan üç maçın kazanılması durumunda kasaya ne kadar prim girecekti?Gruptan çıkma priminden bahsetmiyorum.Ve son olarak forvet almamanın hata olduğunu hâlâ kabul edemeyen bir kafa yapısı.Fb ve Bjk 10 15 sırada olunca biz 5-6 bile bitirsek ya da onlardan daha çok gol attık diye başarılı mı sayılacağız?Önceden kötü niyetli olduklarını düşünüyordum.Şimdi sadece çapsız olduklarını düşünüyorum.

Mustafa Cengiz: “TFF Başkanı, ‘hiçbir hakemimizi bir camia için feda etmeyiz’ dedi. Sözün bitti yer. Ben de ‘Hiçbir hakem hiçbir camianın üstünde değildir’ diyorum.”

Çok pis üstüne oynuyor herkes.Dursun özbek neler yaptı kimse sesini çıkarmadı lisede.Ölmeyecek gibi yaşayan lisenin dedeleri elbet kefeni giyer.Bizler belki tam sağlıklı göremeyiz ama aydınlık bi geleceği olur camianın.Alaylılar mutlaka kazanacak.

Finansal açıdan bakarsak adam gayet güzel ve art niyet olmadan çalışıyor. Sportif olarak biraz daha rasyonel aksiyonlara ihtiyacı var. Umarım ikisinde de başarılı olur sezon sonu. Bir konuda haklı: kimin maşası olduğu belli gazeticleri bu adamın üstüne çıkardığımız oldu.

Sezon başı en golcü oyuncuyu satıp(haklı haksız vs tartışmıyorum)üstüne iki forvet alacağız diyip almayarak,şampiyonlar liginde çıkabilecek en kolay grupta sadece 4 puan toplayıp zar zor uefaya kalma rezilliği ne olacak?İçeride oynanan üç maçın kazanılması durumunda kasaya ne kadar prim girecekti?Gruptan çıkma priminden bahsetmiyorum.Ve son olarak forvet almamanın hata olduğunu hâlâ kabul edemeyen bir kafa yapısı.Fb ve Bjk 10 15 sırada olunca biz 5-6 bile bitirsel başarılı mı sayılacağız?Önceden kötü niyetli olduklarını düşünüyordum.Şimdi sadece çapsız olduklarını düşünüyorum.

Kulübün içinde bulunduğu durumu gözardı edersek her şeyi kaçırmış oluruz.Şu an kulüpte daha iyi bir yönetim kurulu çıkamaz şu konjonktürde,ben zor görüyorum bunu.Kulüp biraz belini toparlasın bu pastayı M. Cengiz'e yedirmezler zaten rahat ol.

Rakiplerden iyi durumdayiz ama bunda esas sebep sampiyonluklar , son 10 senede fb nin 2 sampiyonlugu varken bizim 4 adet ve CL katilimimiz bizim 5 iken fb de 0

Bjk satis ve cl geliri elde etti ama sabit gelir kapasitesi diger 2 buyuge gore dusuk

Ts ise en son bir donem sacmalamasa iyi durumdaydi ama su an degiller

Üst Alt