Mustafa Cengiz'den Fatih Terim İddialarına Yanıt!


604

Galatasaray'ın yeni başkanı Mustafa Cengiz, NTV Spor'un sorularını yanıtladı. Galatasaray'ı layık olduğu yere; şampiyonluğa taşımak istediklerini söyleyen Cengiz, Fatih Terim ile çıkan haberlere tepki gösterdi.


Kayserispor maçı öncesi Evren Göz'ün sorularını yanıtlayan Mustafa Cengiz, "Her maçı kazanmak istiyoruz. Her maçı, rakibimize saygı içinde, hak ederek kazanmak istiyoruz. Galatasaray'ı layık olduğu ve her zaman layık olması gereken yere; şampiyonluğa ve Avrupa şampiyonluğuna taşımak istiyoruz." dedi.

Fatih Terim ile ilgili spekülasyonlara şaşırdıklarını kaydeden Cengiz, "Medyatik davranarak, popülist davranarak puan alma peşinde değiliz. Hocamız da öyle. Eski büyükelçimiz sevgili Ünal (Çeviköz) ile hocamızı ziyaret ettik. Mazbatayı almadığımız için bu ziyaret gayri resmiydi. Özel bir ziyaret gerçekleştirdik. Florya'da birlikte yemek yedik. Sevgili futbolcularla ki hepsi çok tatlı insanlar. Her biri ayrı bir değer. Tek tek konuştuk, hem de kendilerine güzel konuşma yaptık. İnşallah neticesini alırız" ifadelerini kullandı.

NTV Spor


GSCimbom Portal
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt