Mustafa Denizli: "Sneijder ile sorunlar yaşadım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Denizli: "Sneijder ile sorunlar yaşadım"

1335895_940x531.jpg

Mustafa Denizli, sözleşme süresini tamamlamadığı için 625 625 bin doları Galatasaray'a geri verdiğini söyledi.

Telegol programının moderatörü Serhat Ulueren, Mustafa Denizli ile arasında geçen diyaloğu canlı yayında paylaştı. Sarı-kırmızılı yönetim, göreve gelirken peşin olarak 1.5 milyon dolar alan tecrübeli hocadan, sözleşme süresini tamamlamadığı için 625 bin dolar geri ödeme istemişti. Denizli, 625 bin doları sarı-kırmızılı kulübe geri verdiğini söyledi.

"EMEKLİ OLMAYACAĞIM"

Mustafa Denizli'nin Dick Advocaat'ı görünce emekliliği aklından çıkardığını dile getiren Serhat Ulueren, "Mustafa Denizli ile görüştüm. Bana, '67 yaşındayım ve 69 yaşındaki Dick Advocaat'ın başarılı olduğu yerde emekli olma gibi bir durumum yok. ' dedi" ifadelerini kullandı.

"26 GÜN DIŞARI ÇIKMADIM"

Mustafa Denizli'nin Galatasaray'dan istifa etmesinin ardından evden çıkmadığını dile getiren Ulueren, "Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra 26 gün evden dışarı çıkamamış. Eli kapıya gidip, vazgeçiyormuş. Bazı sağlık sorunları da yaşamış" şeklinde konuştu.

"SNEİJDER İLE SORUNLAR YAŞADIM"

Mustafa Denizli'nin Sneijder ile sorunlar yaşadığını da ifade eden Ulueren, "Sneijder ile bazı sorunlar yaşadığını anlattı ancak tam olarak neler olduğunu söylemek istemedi. O günlerde konuşulduğu gibi gerçekten sorunlar yaşanmış."

"ALDIĞIM PARAYI GERİ VERDİM"

Mustafa Denizli'nin başarılı olmadığını düşündüğü için kazandığı parayı iade ettiğini de ifade eden Serhat Ulueren, "Galatasaray'dan aldığı parayı iade etmiş. Galatasaray'da 5 hafta daha kalsaymış çok ciddi miktarda para alacakmış ancak başarılı olmadığını düşündüğü için istifa etmiş. 'Beni ben yapan Galatasaray'dır. Bu parayı alamazdım' dedi" açıklamalarını yaptı.

Telegol programının moderatörü Serhat Ulueren, Mustafa Denizli ile arasında geçen diyaloğu canlı yayında paylaştı.

Sarı-kırmızılı yönetim, göreve gelirken peşin olarak 1.5 milyon dolar alan tecrübeli hocadan, sözleşme süresini tamamlamadığı için 625 bin Dolar geri ödeme istemişti.

Denizli, 625 bin Dolar’ı sarı-kırmızılı kulübe geri verdiğini söyledi.

EMEKLİ OLMAYACAĞIM

Mustafa Denizli’nin Dick Advocaat’ı görünce emekliliği aklından çıkardığını dile getiren Serhat Ulueren, “Mustafa Denizli ile görüştüm. Bana, ’67 yaşındayım ve 69 yaşındaki Dick Advocaat’ın başarılı olduğu yerde emekli olma gibi bir durumum yok. ‘ dedi.” ifadelerini kullandı.

26 GÜN DIŞARI ÇIKMADIM

Mustafa Denizli’nin Galatasaray’dan istifa etmesinin ardından evden çıkmadığını dile getiren Ulueren, “Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra 26 gün evden dışarı çıkamamış. Eli kapıya gidip, vazgeçiyormuş. Bazı sağlık sorunları da yaşamış” şeklinde konuştu.

SNEİJDER İLE SORUNLAR YAŞADIM

Mustafa Denizli’nin Sneijder ile sorunlar yaşadığını da ifade eden Ulueren, “Sneijder ile bazı sorunlar yaşadığını anlattı ancak tam olarak neler olduğunu söylemek istedi. O günlerde konuşulduğu gibi gerçekten sorunlar yaşanmış.”

ALDIĞIM PARAYI GERİ VERDİM

Mustafa Denizli’nin başarılı olmadığını düşündüğü için kazandığı parayı iade ettiğini de ifade eden Serhat Ulueren, “Galatasaray’dan aldığı parayı iade etmiş. Galatasaray’da 5 hafta daha kalsaymış çok ciddi miktarda para alacakmış ancak başarılı olmadığını düşündüğü için istifa etmiş. ‘Beni ben yapan Galatasaray’dır. Bu parayı alamazdım’ dedi” açıklamalarını yaptı.

26 gun evden dışarı cıkamamış - Sporcope

Gercekten hem calismadigi surenin parasini iade etmesi ,hem de hakki olan surede istese kalip 1 sene de daha parasini alabilecek olmasi sebebiyle toplamda 2 milyon dolardan fazla hibe etmis oldu

bunu yapan baskasini hatirlamiyorum , mancini de hakedisini alabilecekken gitti ama avrupanin en pahali teknik direktoru unvanini alacagi paraya interden teklif alarak gitti

denizlinin bu yaptigi rezil bir surec gecirtmis olmasina ragmen hem sasirtici hem de takdir edilesi , osmana katiliyorum , adammis

Denizli'nin başarılı olmasını isterdim , Şimdi onla devam ediyor olurduk.

O zaman ki oyuncu kadrosu biraz başarısızlığa itti , tabi kendide bizi sinir krizlerine soktuğu maçları hatırlıyorum.

Başka bişeyler döndü bu işin arkasında. +65 olan bir adamın yardımcısız antrenman dahi yaptırması sacmalıktı. Büyük umutlarla geldi, 1 adım ileri götüremeden gitti.

bu adam tazminat almadan gitmemistir zerre inanmıyorum bize gelmeden önce çeşmeden yeni otel yapacak diyorlardı

kurun işte baglantıyı sevabınamı geldi sanki bize muhtemelen otelde bitmistir zaten

Hamza dan daha berbat cikti, emekli olmayacakmis sanki bunu daha kim ister ki? Advocaat iyi kotu her sene bir takim calistirdi sen bize gelmeden once 2 sene Ligtv de calistin.

Taraftarda senle sorun yaşadı.Gittin donk çöpüne bir dünya para döktürdün.Takımın en önemli maçına yeniyim bahanesi ile çıkmadın.Yok neymiş sneijder ile sorun yaşamış.Sorun en başta yönetim sonra sendin.

Rijkaarddan bu yana td degisimleri cok olmasina ragmen pek para kaptirmadik. Hagi ye ciddi bir para verdigimizi sanmiyorum ,zaten sezonu da tamamlayip gitti

terimden de zarar etmedik ,suresi vardi fakat daha iyi ve uzun sozlesme gelince milli takimdan , yan gelip yatacagina parayi birakip gitti
yerine gelen mancini de giderken para almadi cunku o da inter den yagli bir teklif aldi , ondan da zararimiz sifir
prandelli ye bosu bosuna para verdik ama yerine aldigimiz hamzaya cok az bir ucret odedik , yani hamza ve prandelli toplami asiri bir rakam degildi
hamza giderken o da bursa ile anlasinca bir zarar etmedik
yerine mustafa geldi , gorulene gore 900 bin dolar gibi bir para odedik toplam , 2 senelik anlasilan bir teknik direktoru 3 ayda kovarsan yine iyi bir kurtulus parasi sayilir
jor a da aylik ucretini arttirip senelik 900 bine imza attirdik

6-7 senedir fazla teknik direktor tazminat sorunu yasamamisiz , bir tek doldurduklari cop oyuncular var , onlar misliyle zarar verdiler gerci

Üst Alt