Mustafa Kapı: "Galatasaray’dan, kariyerime Avrupa’da devam etmek istediğim için ayrıldım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Kapı: "Galatasaray’dan, kariyerime Avrupa’da devam etmek istediğim için ayrıldım"

Tespit doğru ama eksik, eğer Recep yurtdışına gidemeyip burdaki yönetici mantalitesi bitirdi çocuğu... adam büyük bir anısında anlatmıştı, Kasımpaşa başkanı olmazsaydı boyum kısa diye beni takımdan göndereceklerdi diye... Recep niyaz 165 cm... gallardo carlos Maradona da aynı boydalar. Sıkıntı bence burdaki TD ve yöneticilerde...

ne

Benim ufaklık bile senden daha gelişmiş hala boyundan büyük laflar ediyorsun..!

galatasaray bir his takımıdır. renklerine aşık birbirlerine seven futbolcuların takımıdır. galatasaray feragat ve fedakârlıklarla çalışacak futbolcuların takımıdır. galatasaray şımarıkları, kendini beğenmişleri, yalnız kendini düşünenleri sevmez. kısacası galatasaray, bir halatı hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takımıdır.

Büyük usta (nurlar içinde yatsın) sizin gibilere diyo bunu işte..

Sizin gibiler böyle bilmişlik yapıp yapıp sonra Bankasya birincilig birincilig bankasya müzüğiyle seramoniye çıkıyo..

Gençtir, en azından Galatasaray'ın teklifini komik buldum diye bir söylemi olmadı. Yolu açık olsun çıktığı yere kötü söz söylemediği sürece.

Arda once kendini yetistiren kulubte pisti sampiyonluklar kazandi kisacasi winner olmayi ogrendi Avrupaya acildi Ve Avrupada basarili oldu.Sizin gibileri Galatasarayin buyuklugunun farkinaa varmadan Avrupaya acilirsa boyle olur Ozaninda sonu oyle olacak.Once Galatasaraya vereceksin sonra Galatasarayda sana verecek beter olun .Bartug denilen Cocukta beter olsun.

Ne ekmegi yedirmis bu kulup? gotunuzden element uydurup yaziyorsunuz .. Bi gidin altyapida 'ki vahim durumu bi gorun .. ne kadar torpille adam oynatildigini .. tanidik olmadan topa dokunamazsin .. bosuna torpilsaray denmiyor .
Hayırdır senin zoruna giden ne torpilsaraymis küfürlü konuşmayı bırak bugünlere hangi kulüp getirmiş Mustafa kapıyı da zoruna gitti

Üst Alt