Mustafa Kapı: "Önceliğim Galatasaray" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Screenshot_20200203-130814_Chrome.jpg- Screenshot_20200203-130835_Chrome.jpg“Kendine nasıl bir kariyer planlıyorsun?”

Mustafa Kapı: "Önceliğim Galatasaray. Bu takım bana 16 yaşında forma verdi. Galatasaray'a hizmet edip sonrasında Avrupa'ya gitmek istiyorum. Ozan Kabak benim için güzel bir örnek. Gerçi kendisi biraz erken gitti ama olsun..." "Oyun olarak değil ama tip olarak takım arkadaşlarım beni Neymar'a benzetiyor." "Riekerink döneminde A takım formasını giydim. O formayı giydikten sonra açık konuşmak gerekirse popülerliği taşıyamadım. Böyle bir şey oldu bende… 5-6 ay psikolojim bozuldu. Üzerimde çok fazla ilgi oldu.Sonra U15'te, U16'da devam edince herkes, 'Ne oldu bu çocuğa… Çalışmıyor mu?' diye konuşmaya başladı. Kötü yorumlar oldu. Bunlar ister istemez insanı düşürüyor. Çok yıprandım o dönem ama hiçbir zaman çalışmayı bırakmadım . Fatıh Hocanın Galatasaray'da olması, bizim gibi gençler için büyük şans. Gerçekten bu işin ustası… Her maçımızı izliyor. Ben daha önce böyle bir ilgi görmedim. Fatih Hoca çok ilgileniyor altyapıyla… Bizim de bunu iyi değerlendirip, çalışmamız lazım. Fatih Hocam, 'Seni alıyorum; kadrodasın' dediğinde çok mutlu oldum. Tüylerim diken diken oldu. Maç esnasında takım iyi oynadı. 4-2 öndeydik. Son dakikada hocam çağırdı, 'Hayırlı olsun' dedi ve oyuna girdim. Çok güzeldi. Galatasaraylı taraftarlar inanılmazdı." Tam saha dergisi

bu cocuk nası bi popülerlik yaşadı da kaldıramadı yahu. hadi oğlum hadi işine, daha hiçbir şey olmamışken bu sorumluluğu kaldıramayan adamdan olmaz.

14 yaşında A takım maçında oyuna girdi, bir anda ismi duyuldu. Sence bu popülerlik değil mi? Bu süreci tek başına iyi yönetebilmesi imkansız yav.

Götü kalkmış işte.

bu cocuk nası bi popülerlik yaşadı da kaldıramadı yahu. hadi oğlum hadi işine, daha hiçbir şey olmamışken bu sorumluluğu kaldıramayan adamdan olmaz.
Degisik bi psikolojisi var.cabuk etkileniyo belli.ama egerki 10 yasında bi çocuğun atacağına inanmadığım o saçma twitleri o attıysa,sonra da 1-2 sene sonra özgüvenle gidip Galatasaray hocasına beni izle dediyse bi tuhaflık var çocukluğundan beri. Yolu açık olsun,insalah adam olur

14 yaşında A takım maçında oyuna girdi, bir anda ismi duyuldu. Sence bu popülerlik değil mi? Bu süreci tek başına iyi yönetebilmesi imkansız yav.

Götü kalkmış işte.
Ailesinden yeteri kadar terbiye alsa kaldırır. Zaten bu herşeyi profesyonelliğe döküp işin ruhunu yadsıyınca böyle ninnikleşiyor gençler. Halbuki altyapıda iki tokat çaksan asla böyle konuşmaz efendi olur. Günümüzün liberal dünyasına ters ama insan doğasına ve tabiata uygun davranış şekli bu...

11 -12 yasında özgüvenle gidip Galatasaray hocasına beni izle diyip,kendini Galatasaraya kendi isteğiyle aldıran bi çocuk 10 yasinda o sacma twitleri atamaz herhalde.tek bildiğim mustafa kapı ya da başka biri ister bjkli,ister fenerli olsun cocukken altyapiya gelip Galatasaray formasini senelerce giyip,Galatasarayliligi anladıysa ve benimsediyse önemli olan bu.mustafanin sivasspor maçında oyuna girişi,tavırları ve heycani beni Galatasarayliligina inandırdı.cok samimiydi çünkü halleri.

Gotu kalkmistan ziyade ergenlik yaşıyor muhtemelen kizlar vs derken futbola kafasını tam vermemiştir
Yalnız bana göre de Galatasaraylı olmayabilir bu çocuk takımı sahiplenici konuşması hiç yok
Sikecilere gitse misal ben dogustan fenerliydimndese sasirmam

Gotu kalkmistan ziyade ergenlik yaşıyor muhtemelen kizlar vs derken futbola kafasını tam vermemiştir
Yalnız bana göre de Galatasaraylı olmayabilir bu çocuk takımı sahiplenici konuşması hiç yok
Sikecilere gitse misal ben dogustan fenerliydimndese sasirmam
Atalay daha bu yaştan yeniçeri olmuş :(

İşte karı kız mevzusunu gururunu kırarsan çözersin iki tokatla bir de nete servis edersin sana bir canavar olur

Ergenlik değil bu üstat görgüsüzlük ergen olmasak bu doğal bir süreç diyeceğiz ben o yaşlarda kavgam okuyordum

Ailesinden yeteri kadar terbiye alsa kaldırır. Zaten bu herşeyi profesyonelliğe döküp işin ruhunu yadsıyınca böyle ninnikleşiyor gençler. Halbuki altyapıda iki tokat çaksan asla böyle konuşmaz efendi olur. Günümüzün liberal dünyasına ters ama insan doğasına ve tabiata uygun davranış şekli bu...

14 yaşındayken tüm ülkenin tanıdığı, ünlü ve popüler biri miydin renktaşş?

Tokatlamışlar seni o yaşlarda onu anladım da diğer kısmı anlayamadım.

11 -12 yasında özgüvenle gidip Galatasaray hocasına beni izle diyip,kendini Galatasaraya kendi isteğiyle aldıran bi çocuk 10 yasinda o sacma twitleri atamaz herhalde.tek bildiğim mustafa kapı ya da başka biri ister bjkli,ister fenerli olsun cocukken altyapiya gelip Galatasaray formasini senelerce giyip,Galatasarayliligi anladıysa ve benimsediyse önemli olan bu.mustafanin sivasspor maçında oyuna girişi,tavırları ve heycani beni Galatasarayliligina inandırdı.cok samimiydi çünkü halleri.
ulan rakip fener olsa fenerin hocasına dicekti beni izle diye koca röportajdan buna mı takıldın sadece

Elin 15-16 yaşında bebesi 11 oynuyor çatır çatır götü kalmıyorda bunlaramı oluyor hep ülkece ilgi şöhret manyağı olduğumuzdan kaynaklanıyor
Roney lise öğrencisi iken şampiyonlar liginde hattrick yaptı meşhur olunca kaldıramadımı?

Boş işler satın gitsin bunlardan hiç birşey olmaz adam çıkar topunu oynar evine gider bu kadar
neyin ilgidi tek maçla sanki aleyna tilki mübarek

Yeni Emre B. olursa kimse sasirmasin. Bu cocuk GS'li olduguna dair en ufak bir hissiyat vermiyor bana.

Denizlispor'da iken Fatih Hoca hakkinda sosyal medya hesabindan sarf ettigi sozler de malum zaten.

14 yaşındayken tüm ülkenin tanıdığı, ünlü ve popüler biri miydin renktaşş?

Tokatlamışlar seni o yaşlarda onu anladım da diğer kısmı anlayamadım.
Yok üstat o yaşta tokatlanmadım daha erken ben bunun ergenlikle alakası yok biz de ergendik dedim ben futbolcu değilim ki ama topçu istersen örnek de çok misal lahmacun kavgam okumamıştır ama şeyi de kalkmamıştır yani ;)

Pedagojik olarak had bildirmen lazım

Üst Alt