mustafa kaya'nın başına gelenler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

mustafa kaya'nın başına gelenler

123124.jpg

800 Dolarlık Birikimi Sayesinde Her Gün Bira Parasını Bedavaya Getiren Mustafa Kaya, Ekonomideki Gidişattan Memnun...

22566.jpg

Birikiminin tamamını Türk Lirası karşısında günde ortalama yüzde 2 civarında değer kazanan ABD Dolarına yatıran Mustafa Kaya, ekonomideki gidişattan memnun. 800 dolarlık birikimiyle günlük 10 ile 20 TL arasında gelir elde eden genç mühendis, her gün içtiği bir şişe biranın parasını oturduğu yerden çıkardığını belirtirken, piyasadaki kötümser havaya ise anlam veremediğini kaydetti.

Akşam saatlerinde basına yaptığı açıklamada, Mart ayının sonlarında kur 3.90 TL civarındayken birikiminin tamamı olan 3000 TL ile ABD doları aldığını belirten Kaya, ''o zamandan beri hiçbir şey yapmadan yaklaşık 700 TL civarında arttı birikimim. Bunun nesi kötü anlamıyorum gerçekten. Belli ki benim para kazanmam birilerini rahatsız ediyor'' sözleriyle piyasadaki "battık, batıyoruz" söylemlerine tepki gösterdi.
''Başarımı çekemeyenler var''
Akıllıca yatırımı sayesinde özellikle son 1 haftada bira parasıyla birlikte her sabah ofiste yediği poğaçanın da bedavaya geldiğine dikkat çeken Kaya, bu başarısını çekemeyen kimi çevrelerin sanki Dolar'daki artış kötü bir şeymiş gibi söylentiler yayarak kamuoyunu yanlış yönlendirdiğini ifade etti.
"Hem beni hem de benim üzerimden hükümeti yıpratmaya çalışanların kim olduklarını da biliyorum ama şimdi isim verip de polemiğe girmek istemiyorum. Onlar kendilerini biliyorlar zaten. Sadece tek bir sözüm var: Çatlayın!'' diyen başarılı mühendis, Türkiye'nin büyümesini çekemeyen uluslararası lobilerin ve zamanında doğru yatırımlar yapmadıkları için hala biraya, sigaraya cebinden para harcamak zorunda kalanların bu tarz küçük ayak oyunlarına gülüp geçtiğini de sözlerine ekledi.

Kaya, ekonomideki bu istikrarlı gidiş sürerse önümüzdeki dönemde akşam yemeğini de bedavaya getirebileceğini belirtirken, ''Seçim sonrası için 6-7 TL gibi laflar dolaşıyor. Hadi inşallah diyorum. O olursa resmen 800 dolarla hayatımı bedavaya getireceğim demektir.'' sözleriyle de hükümetin dövizdeki artışa müdahele etmeme politikasını sonuna kadar desteklediğini ifade etti.

Yeter artık foruma kin, nefret getirdin kendine gel.

Konuya girip senin orada olduğunu görünce korkup uzaklaşmaya başlayacağım artık. Sürekli ofansif söylemler.

Senin mottonu!

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
5.0 = Nasil kilidi vururuz kulübe.

Birlik ve beraberligini öpsünler oilface
Bu yavşak seçilirse hepimiz biteriz.
Mottona sokayım.
Al mottonu sok gözüne gözüne.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sana girsin 5.0 yağlı suratına sıçtığım .Yapıştı gitmiyor herif
"Geçmişten çok ders çıkardık"

Gelmisini gecmisini
Sen o mottoyu al bi tarafina yerlestir.

yagli suratina soktugum adi herif.
Lan bi s.g.Herif sülük gibi yapıştı tipine s. y.ağı.
Sana oy atanin agzina sicayim
Serefsiz it oglu it
Herifin 3 gündür verdiği demeçler yüzünden camianın şampiyonluk sevinci kursağında kaldı resmen. Başkan değilsin dursun, yüzüne 30 milyonluk camia tükürse "Yarabbi şükür dersin Dursun". Sen en güzel duyguların katilisin Dursun..
Yagli surat GSin parasiyla Baska Siteler satin alirsin sirin gözükmen icin degil mi?
Suc annende babanda. Keske tanistiklari gün Meteor düsseydi.
Keske Baban o gece beni becerseydi
Baban Ceketine Esrar koyup Polise ihbar etseydi seni
Bunu yazmak için girmiştim :asd:
Hay senin 5.0 ına sokayım pis hain.

Sülük gibi yapıştın bi düşmedin yakamızdan şerefsiz.

sent via GSC
ayçiçek yağına kurban olsun bu yavsak.
onun bile bir durusu vardir, bu maymunda o bile yok.
Defol. Şampiyonluk sevincimizin icine edecek rezil.
ben de mottomu kodumunturşusuratlısı 5.0 olarak güncelledim
bu adam tam ibne yaw

senin de seninle yola çıkanlarında..

Üst Alt