mustafa keçeli | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

mustafa keçeli

Icindeki sesi dinlemisin iste ne guzel. Sana bunlar pis, sikeci, ahlaksiz, terbiyesiz, irkci diyen, dogru yolu gosteren ses.
O dönem futbol konusu hakikaten benim için eziyetti ya.
İlkokul hocam beni inanılmaz severdi. Her zaman oğlu gibi gördü beni, inanılmaz ilgilendi.
Lakin fanatik FB'liydi ve konu FB-GS rekabeti olduğunda her fırsatı değerlendirir fazlasıyla dalga geçerdi benimle. :D Bir de buna sınıftaki kızların bile FB'li olmasını filan ekle. 30 kişi filandık sanırım sınıfta. Benim hatırladığım 3 tane GS'lı vardı sadece. Derbileri kazanamıyoruz zaten. Her puan kaybında sınıftaki FB'lilerin tacizine uğrardım. Ders biter, bu sefer de hoca bizle uğraşır. :D
Şu Kazım'ın gol attığı maçta çok üzülmüştüm. O dönem onlarla hiç ağız tadıyla dalga geçemedim çünkü.
Tabii şimdi her şey tersine döndü. :D

O dönem futbol konusu hakikaten benim için eziyetti ya.
İlkokul hocam beni inanılmaz severdi. Her zaman oğlu gibi gördü beni, inanılmaz ilgilendi.
Lakin fanatik FB'liydi ve konu FB-GS rekabeti olduğunda her fırsatı değerlendirir fazlasıyla dalga geçerdi benimle. :D Bir de buna sınıftaki kızların bile FB'li olmasını filan ekle. 30 kişi filandık sanırım sınıfta. Benim hatırladığım 3 tane GS'lı vardı sadece. Derbileri kazanamıyoruz zaten. Her puan kaybında sınıftaki FB'lilerin tacizine uğrardım. Ders biter, bu sefer de hoca bizle uğraşır. :D
Şu Kazım'ın gol atıp da berabere biten maça çok üzülmüştüm. O dönem onlarla hiç ağız tadıyla dalga geçemedim çünkü.
Tabii şimdi her şey tersine döndü. :D

Boyle kutlu gunlerde arayip hatirlarini sormak, Mustafa Keceli'nin selamini iletmek gerek.

Üst Alt