Mustafa Kemal Atatürk’ü Saygıyla Anıyoruz | 10 Kasım - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Kemal Atatürk’ü Saygıyla Anıyoruz | 10 Kasım

çok gücüme giden bir şey

insanlar 10 kasımı bayram gibi kutluyor - yani o günkü rutinleri aynı ... bir bayrak as gitsin. (ben mesela bayrak asmam , apartmanada astırmam - atatürk fotosu asarız)

instagramda story atmak için photoshoplu resim aramak değil... o çok gücüme gidiyor günlük gündemde yaşıyor insanlar.

sabah şu sirenler çalınca içi cız etmeyen "durmassam ayıp olur" gibileriyle dolu ortalık. baya gücüme gidiyor.

çok gücüme giden bir şey

insanlar 10 kasımı bayram gibi kutluyor - yani o günkü rutinleri aynı ... bir bayrak as gitsin. (ben mesela bayrak asmam , apartmanada astırmam - atatürk fotosu asarız)

instagramda story atmak için photoshoplu resim aramak değil... o çok gücüme gidiyor günlük gündemde yaşıyor insanlar.

sabah şu sirenler çalınca içi cız etmeyen "durmassam ayıp olur" gibileriyle dolu ortalık. baya gücüme gidiyor.
nasıl siyasal islamcılar varsa bunun Atatürk çü versiyonu da mevcut

Çok bekledim Cuma Hutbesinde bir Fatiha okunsun Atamız için diye
adı bile anılmadı neyse Mekanı Cennet Olsun inşallah Atamızın vede tüm Şehitlerimizin

Teğmen Atatürk fotoğrafını yırttı iddiası!

Atatürk rozeti takmayı reddeden ve yırtıp atan bir teğmen ile başka bir teğmen arasında kavga çıktı.

İstanbul Tuzla Piyade Okulu’nda 10 Kasım’da skandal bir olay yaşandığı iddia edildi. Atatürk rozeti takmayı reddeden ve yırtıp atan bir teğmen ile başka bir teğmen arasında kavga çıktı. CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan konu hakkında soru önergesi verdi.

Ceylan, "Son günlerde sosyal medya platformlarında 10 Kasım Atatürk'ü Anma töreninde Tuzla Piyade Okul Komutanlığı'nda bir grup teğmenin yakalarına Atatürk resmi takmayı reddettikleri, teğmenlerden birinin Atatürk resmini yırtarak yere attığı ve buna tepki gösteren diğer bir grup teğmen ile aralarında arbede yaşandığı, arbedenin büyümesi ile olaya dışarıdan jandarma ve polisin de dahil olduğu, konuya ilişkin idari soruşturma başlatıldığı bilgisi kamuoyuna yansımıştır" sözleriyle bu iddiayı yanıtlaması için Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler'e yönelik soru önergesi verdi.

(KRT TV)

Son düzenleme:
Üst Alt