Mustafa Pektemek Beşiktaş'ta


Cevap: Mustafa Pektemek Beşiktaş'taGüle güle Mustafa Pektemek... Bu taraftar seni çok sevdi, ama isterdik ki bizden Avrupa'ya git direkt. Olmadı, sağlık olsun. Yolun açık olsun Mustafa...Mustafa Pektemek, gol demek gol demek!..
 
Cevap: Mustafa Pektemek Beşiktaş'taİyi transfer Beşiktaş adına. Fener ve Aziz Yıldırım gol yemeye devam ediyor.
 
Cevap: Mustafa Pektemek Beşiktaş'taAziz noluyo lan. kaçıncı çalım bu. bu arada Necati hayırlı olsun diyebilirmiyiz ?
 
Cevap: Mustafa Pektemek Beşiktaş'taBJK boboyu bırakacak heralde. yerli yedek forvet olarak çok iyi bir oyuncu aldılar.
 
Cevap: Mustafa Pektemek Beşiktaş'taHayırlı olsun, ama Q7, Simao ve Almeida varken orada oynaması zor. Ellerinde Holosko tipi adam varken biraz fazlalık olmuş.
 
Cevap: Mustafa Pektemek Beşiktaş'taO değil de Mustafa Pektemek+Orhan Şam= 9 milyon euroydu hani. Şimdi Orhan şam 5 milyon mu? :eek:
 
Cevap: Mustafa Pektemek Beşiktaş'taAziz:" Devre arası cavcav beni aradı,al dedi,git dedi,al pektemeğide nereye gidersen git dedi bana.Bende aykutla kavga ettim bu yüzden.Benim çekicek halim yok dedi.Sonuç olarak biz istemedik."
 
Cevap: Mustafa Pektemek Beşiktaş'taSemih'e, Necati'ye hatta yüksek maliyeti nedeniyle Mevlüt'e bile tercih edebilceğim bir futbolcuydu, yazık oldu, 4 milyon euro gayet uygun bir rakam.
 
Cevap: Mustafa Pektemek Beşiktaş'taMaksimum 4 milyon euroya alırlar demiştim öyle de oldu bence çok iyi transfer. Forlan işi yalan olmuş, Bobo'nun yerine Pektemek alındı anlaşılan.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt