Mustafa Pektemek Beşiktaş'ta | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Pektemek Beşiktaş'ta

Cevap: Mustafa Pektemek Beşiktaş'ta

Güle güle Mustafa Pektemek... Bu taraftar seni çok sevdi, ama isterdik ki bizden Avrupa'ya git direkt. Olmadı, sağlık olsun. Yolun açık olsun Mustafa...

Mustafa Pektemek, gol demek gol demek!..

İyi transfer Beşiktaş adına. Fener ve Aziz Yıldırım gol yemeye devam ediyor.

Aziz noluyo lan. kaçıncı çalım bu. bu arada Necati hayırlı olsun diyebilirmiyiz ?

BJK boboyu bırakacak heralde. yerli yedek forvet olarak çok iyi bir oyuncu aldılar.

Hayırlı olsun, ama Q7, Simao ve Almeida varken orada oynaması zor. Ellerinde Holosko tipi adam varken biraz fazlalık olmuş.

O değil de Mustafa Pektemek+Orhan Şam= 9 milyon euroydu hani. Şimdi Orhan şam 5 milyon mu? :eek:

Aziz:" Devre arası cavcav beni aradı,al dedi,git dedi,al pektemeğide nereye gidersen git dedi bana.Bende aykutla kavga ettim bu yüzden.Benim çekicek halim yok dedi.Sonuç olarak biz istemedik."

Semih'e, Necati'ye hatta yüksek maliyeti nedeniyle Mevlüt'e bile tercih edebilceğim bir futbolcuydu, yazık oldu, 4 milyon euro gayet uygun bir rakam.

Maksimum 4 milyon euroya alırlar demiştim öyle de oldu bence çok iyi transfer. Forlan işi yalan olmuş, Bobo'nun yerine Pektemek alındı anlaşılan.

Üst Alt