# Mustafa Pektemek | Transfer Haberleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mustafa Pektemek | Transfer Haberleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Mustafa Pektemek

Cok teknik ve fizik gucu yuksek bir oyuncu bana gore en iyi yerli forvet...Orham Sam'la birlikte alinmali

Mevlüt Erdinç,Mustafa Pektemek,Sercan Yıldırım ve Mehmet Ekici'yi paket halinde alsak süper olurdu.

Mustafa da gelsin Mevlüt de hatta alinabiliyorsa Sercan da gelsin. Forvet bollugu forvetsizlikten iyidir, hele de yerliyseler. Su an forvet oynatibelecek tek oyuncumuz Baros ve kalip kalmayacagi bile belli degil.

Pektemek Galatasaray'da, Gaziantep'teki Cenk Tpsun etkisi yapar. Bakın göreceksiniz bizim yıllarca kullanacağımız bir forvet oyuncumuz olacak. oldukça güçlü. Yıkılmıyor ve tekniği çok iyi. En önemlisi o bir golcü

Pektemek Galatasaray'da, Gaziantep'teki Cenk Tpsun etkisi yapar. Bakın göreceksiniz bizim yıllarca kullanacağımız bir forvet oyuncumuz olacak. oldukça güçlü. Yıkılmıyor ve tekniği çok iyi. En önemlisi o bir golcü

Aynen abi , tek şansızlığı geçirdiği sakatlıklar , umarım tekrar böyle sakatlıklar geçirmez.

En kötü biri altyapıdan olmak üzere 4 forvet oyuncumuzun olması şart.İki sezondur takım forvetsizlikten çok çekti.

1 yabancı,1 altyapı,2 yerli forvet iyidir.

Ümit Karan gibisi gelmez arkadaş :(

eskisehirspor-umit-karan-ile-anlasti_o.jpg

Gençlerbirliği-Fenerbahçe maçında Gençlerbirliğili oyuncuların orta saha çıkmakta zorlandıkları anda attıkları bütün uzun topları alıp takımını atağa kaldıran isimdi.Ben oyun tarzını A.Carrol'a benzetiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt