Mustafa Sarp forma bekliyor


Yaşadığı sakatlığın ardından gözden düşen Mustafa Sarp, uzun süredir ilk 11'e giremiyordu.Tecrübeli futbolcunun, Neill’ın cezalı olduğu bu haftada formayı kapması bekleniyor. Hagi’nin Yekta’yla Mustafa Sarp arasında kaldığı, savunma yönü güçlü olduğu için tecrübeli oyuncuda karar kıldığı belirtildi. Hagi’nin en büyük korkusu, son dönemde tribünlerin protestolarına maruz kalan Mustafa Sarp’ın, bu durumdan etkilenip kötü bir performans sergilemesi.Fanatik.com.tr
 
Cevap: Mustafa Sarp forma bekliyorDahi hocamıza sonsuz güveniyorum,o yapıyorsa doğrudur..

Mustafa Sarp'tan çok yararlanır çünkü o ''Efsane Hagi''.

Özellikle işe yaramayan İnsua'yı kesip Hakan Balta gibi sol kanatı dinamo gibi kullanan bir oyuncuya forma verdiğinde adaletini gördüm hakkaten işini iyi yapıyor,adilce dağıtıyor formayı..Ve yabancı kontenjanımız dolu değilken sahada bir yabancı eksik oynatmayı bile göze alıyor,kararlarından hiç dönmüyor,10 senelik sözleşme yapılsa keşke..
 
Cevap: Mustafa Sarp forma bekliyoreğer hagi mustafa sarpı oynatacaksa boşuna ümitlenmesin sene sonunda sende gidicisin hagi. bu adamla maç kazanma şansın yok denecek kadar az.
 
Cevap: Mustafa Sarp forma bekliyorAntremanda As takimda oynadi zaten. Dün görmüstüm, kafam bozuldu. Birgün dayak yicek bu Sarp
 
Cevap: Mustafa Sarp forma bekliyorYaşadığı sakatlığın ardından gözden düşen Mustafa Sarp, uzun süredir ilk 11'e giremiyordu.Tecrübeli futbolcunun, Neill’ın cezalı olduğu bu haftada formayı kapması bekleniyor. Hagi’nin Yekta’yla Mustafa Sarp arasında kaldığı, savunma yönü güçlü olduğu için tecrübeli oyuncuda karar kıldığı belirtildi. Hagi’nin en büyük korkusu, son dönemde tribünlerin protestolarına maruz kalan Mustafa Sarp’ın, bu durumdan etkilenip kötü bir performans sergilemesi.Fanatik.com.trArasında kaldığı ne demek ya hangi aklı başında adam Mustafayı seçer anlayamıyorum (Umarım Hagi bi delilik yapık Mustafayı oynatmaz)
 
Cevap: Mustafa Sarp forma bekliyore olabilir, Mustafa Zart yapması gerekni yapıyor.böyle yapacaksa ben sözleşme yenilenmesi taraftarıyım Zart'ın.
 
Cevap: Mustafa Sarp forma bekliyorDün yazdım Hagi hiç bu oyunculardan vazgeçermi, medya işte..BAM pankartı asmak şart oldu..Herkezin görmesi lazım pankartı,Sanalda alemde tepki koymakla olmuyor.
 
Cevap: Mustafa Sarp forma bekliyorBeyler Maça gidiceklere duyrulur:Stadın önünce büyük Bir BAM protesto pankartı yapılıcak .Yardımcı olmak isteyenler ne buluyorsa getirsin büyük olması için uğraşıcaz..
 
Üst Alt