Mustafa Sarp forma bekliyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Sarp forma bekliyor

Yaşadığı sakatlığın ardından gözden düşen Mustafa Sarp, uzun süredir ilk 11'e giremiyordu.

Tecrübeli futbolcunun, Neill’ın cezalı olduğu bu haftada formayı kapması bekleniyor. Hagi’nin Yekta’yla Mustafa Sarp arasında kaldığı, savunma yönü güçlü olduğu için tecrübeli oyuncuda karar kıldığı belirtildi. Hagi’nin en büyük korkusu, son dönemde tribünlerin protestolarına maruz kalan Mustafa Sarp’ın, bu durumdan etkilenip kötü bir performans sergilemesi.

Fanatik.com.tr

Cevap: Mustafa Sarp forma bekliyor

Dahi hocamıza sonsuz güveniyorum,o yapıyorsa doğrudur..

Mustafa Sarp'tan çok yararlanır çünkü o ''Efsane Hagi''.

Özellikle işe yaramayan İnsua'yı kesip Hakan Balta gibi sol kanatı dinamo gibi kullanan bir oyuncuya forma verdiğinde adaletini gördüm hakkaten işini iyi yapıyor,adilce dağıtıyor formayı..Ve yabancı kontenjanımız dolu değilken sahada bir yabancı eksik oynatmayı bile göze alıyor,kararlarından hiç dönmüyor,10 senelik sözleşme yapılsa keşke..

eğer hagi mustafa sarpı oynatacaksa boşuna ümitlenmesin sene sonunda sende gidicisin hagi. bu adamla maç kazanma şansın yok denecek kadar az.

Antremanda As takimda oynadi zaten. Dün görmüstüm, kafam bozuldu. Birgün dayak yicek bu Sarp

Yaşadığı sakatlığın ardından gözden düşen Mustafa Sarp, uzun süredir ilk 11'e giremiyordu.

Tecrübeli futbolcunun, Neill’ın cezalı olduğu bu haftada formayı kapması bekleniyor. Hagi’nin Yekta’yla Mustafa Sarp arasında kaldığı, savunma yönü güçlü olduğu için tecrübeli oyuncuda karar kıldığı belirtildi. Hagi’nin en büyük korkusu, son dönemde tribünlerin protestolarına maruz kalan Mustafa Sarp’ın, bu durumdan etkilenip kötü bir performans sergilemesi.

Fanatik.com.tr

Arasında kaldığı ne demek ya hangi aklı başında adam Mustafayı seçer anlayamıyorum (Umarım Hagi bi delilik yapık Mustafayı oynatmaz)

e olabilir, Mustafa Zart yapması gerekni yapıyor.böyle yapacaksa ben sözleşme yenilenmesi taraftarıyım Zart'ın.

Dün yazdım Hagi hiç bu oyunculardan vazgeçermi, medya işte..BAM pankartı asmak şart oldu..Herkezin görmesi lazım pankartı,Sanalda alemde tepki koymakla olmuyor.

Beyler Maça gidiceklere duyrulur:

Stadın önünce büyük Bir BAM protesto pankartı yapılıcak .

Yardımcı olmak isteyenler ne buluyorsa getirsin büyük olması için uğraşıcaz..

Üst Alt