Mustafa Sarp Galatasaray'da!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
18cce4ce61f24d358e8614199e3d3777.jpg
Aslan'ın hedefi Mustafa SarpGalatasaray´ın bir süredir Bursasporlu Sercan ve Volkan´la ilgilendiği yönünde iddialar ortaya atılsa da, gerçek farklı...Galatasaray’ın bir süredir Bursasporlu Sercan ve Volkan’la ilgilendiği yönünde iddialar ortaya atılsa da, gerçek farklı... Evet, Aslan Yeşil-Beyazlı ekipten birini transfer etmek istiyor, ancak bu oyuncunun adı Mustafa Sarp. Galatasaraylı yöneticilerin, sezon sonunda kontratı bitecek olan 28 yaşındaki orta saha oyuncusunu bonservis bedeli ödemeden renklerine bağlamak için harekete geçtiği öğrenildi. Sarp’ın da Galatasaray’da forma giymeye sıcak baktığı gelen haberler arasında.Fanatik.
 
Cevap: # Mustafa SarpNe işi var çok çok üst düzey olmayan bir futbolcunun (üstyelik 28 yaşında) Galatasaray 'da?.
 
Cevap: # Mustafa SarpHişştt..Çaktırmayın ama Galatasaray'ın asıl hedefi kaleci Ivankov..İlla Bursa'dan oyuncu alacağız ya..Sanctis gidince yerine onu alacağız..Kaynak: BEN
Hey Allahım yaa..:D:D
 
Cevap: # Mustafa SarpGalatasaray´ın bir süredir Bursasporlu Sercan ve Volkan´la ilgilendiği yönünde iddialar ortaya atılsa da, gerçek farklı...Burası transfer dönemi bitene kadar Bursaspor'un 1 numarasından 99 numarasına kadar hatta Ertuğrul Sağlam'a kadar değişir artık. Her gün gerçek farklı derler..Zeki Medyam benim.
 
Cevap: # Mustafa Sarpaynen yaa nedir bu medyanın Bursa'dan adam getirme isteği? iyi ki bir turnuvaya ortak katıldık, yöneticiler de birlikte poz verdiler ya sırf ondan malzeme olsun diye böyle yazıyorlar...
 
Cevap: # Mustafa SarpBir kere Bursaspor'un bilmemnesiyle sohbet ettiler ya olay bitmiştir.Hergün onu değil aslında bunu istedi Galatasaray.Yok aslında bu değil bu falan.Ta ki oyuncu kalmayana kadar.Bunlara gazeteci deniyor bide yaa.
 
Cevap: # Mustafa SarpMehmet Topal - Ayhan - Barış - M.Güven - LinderothM.Sarp nereye ? :DMehmet Güven hariç hepsi başka mevkilerde de oynayabiliyor..Mehmet Topal aynı zamanda stoperlik,Barış sağ açık ve sağ beklik,Linderoth sağ beklik yapabiliyor..:)Ayhan orta sahanın her yerinde forma giyebiliyor...Mustafa Sarp'ın 2. mesleği ne acaba?..:):)Bize gelen oyuncu çok amaçlı olmalı..
 
Cevap: # Mustafa SarpMehmet Topal - Ayhan - Barış Özbek - Mustafa Sarp 4'lüsü çok iyi olur. Mehmet Güven'i kiraya veririz ya da takasta kullanırız. Linderoth'da iyileşirse oynar, zaten sezon sonu yerine başka yabancı gelecek.Ayrıca şunu biliniz ki Mustafa Sarp'te, Volkan Şen'de bu takıma yakışan rotasyon oyuncularıdır ve transfer haberleri kesinlikle doğrudur. Lütfen, haberiniz olmadığı konularda hep kolpa,yalan gibi yorumlar yapmayınız!
 
Cevap: # Mustafa SarpBursadan sadece iki oyuncu isterim.Eren Albayrak,cok iyi biri hem insan hemde futbolcu olarak ve Sercan Yildirim.
 
Cevap: # Mustafa SarpGalatasaray'ın ihtiyacı olan son yer bana göre orta sahadır.Yeteri kadar çeşitlilik var daha ne olsun? Bari bir forvet yada sağ bek yazsınlar da umutlanalım.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt