Mustafa Sarp Kadro Dışı Kaldı


Samsunspor'da Mustafa Sarp, Ergün Teber ve kaleci Ahmet Şahin kadro dışı bırakıldı.

reis orayı da karıştırdı :D
 
Cevap: Mustafa Sarp kadro dışı kaldı.Samsunspor'da Mustafa Sarp, Ergün Teber ve kaleci Ahmet Şahin kadro dışı bırakıldı.

reis orayı da karıştırdı :D

beşiktaş macı öncesi bu olurmu lan dicemde bi yerde mustafasarp ve kaleci ahmet şahin var. bunlardan daha kötü oyuncular olmaz. formasını filanmı yırtmış sarpinho nolmuş:D
 
Cevap: Mustafa Sarp kadro dışı kaldı.de_zenke17 simon terwase zenke

just heard that my team mates, mustapha sarp, ahmed sahin and ergun teber have been sacked. now someone needs to tell me what’s going on...zenke yazmış twitter'da. böyle adamlar fenerde bile oynamasın, yazık, ciddi söylüyorum para kazanmaları falan ülke adına yazık.
 
Cevap: Mustafa Sarp kadro dışı kaldı.Karabük ile anlaşmış deniliyor.

Önce biz şimdide Samsunlular gideceği için göbek atıyor. Sıra Karabüklülerde..Ergün 15 haftadır para alamıyoruz diye bir demeç getirmişdi. Sanırım dekontları göstermişler. Kulübü lekeledikleri için kadro dışı kaldılar.
 
Cevap: Mustafa Sarp kadro dışı kaldıadnan sezgin in olduğu yerden hayır mı gelir anıl dilaveri hiç oynatmıyolar oynatında pişsin adamımız
 
Cevap: Mustafa Sarp kadro dışı kaldıOrta sahada aranan kan.Gelirse ilaç olur. Her mevkide oynayabiliyor. Saç modelide David Silva gibin.
 
Cevap: Mustafa Sarp kadro dışı kaldıO degil de bu adam bizde banko oynuyordu bi aralar... arka direk Mustafa.
 
Cevap: Mustafa Sarp kadro dışı kaldıBizim yapamadığımızı yapmış adamlar. Bizden erken anladılar ne olduğunu :)
 
Üst Alt