# Mustafa Sarp | Transfer Haberleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mustafa Sarp | Transfer Haberleri

mustafaugur3_86CX7.jpg

Transfer çalışmalarına hız veren Trabzonspor, Medical Park Antalyaspor forması giyen Uğur İnceman ile Galatasaray’dan ayrılması beklenen Mustafa Sarp’ı renklerine bağlamak istiyor.

DEVRİM ÇETİN - Yıldız oyuncularını kaptıran Trabzonspor transfer çalışmalarına hız verdi.

Sözlemesi sona eren Selçuk İnan’ın Galatasaray ile anlaşmasının ardından yıldız futbolcunun yerini doldurmak için girişimlerde bulunan Trabzonspor, rotayı Medical Park Antalyaspor’un tecrübeli ismi Uğur İnceman’a çevirdi.

Bordo mavililer, Antalyaspor ile anlaşması halinde Uğur İnceman’ı renklerine bağlacak. İki kulüp arasındaki görüşmeler ise devam ediyor.

Öte yandan, Galatasaray ile yollarını ayırması beklenen Mustafa Sarp da Trabzonspor’un kadrosuna eklemek istediği isimlerin başında geliyor.

Mustafa Sarp ile görüşmelere başlayan Trabzonspor, tecrübeli futbolcunun sarı kırmızılı kulüpten ayrılması durumunda bu oyuncu da renklerine bağlayacak.

Trabzonspor, Mustafa ve Uğur'un peşinde - NTVSpor.net

Cevap: # Mustafa Sarp | Transfer Haberleri

bugün bizim kahvede samsunspor da sarp ı transfer etmek istiyor die konuşuyolardı şoke oldum :asd:

Trbzonsporu buradan uyarmak istiyorum. Barış ve Sarpı transfer edip Şampiyonlar Ligi ön elemesi oynamaya kalkarlarsa, Sekiztaşın rekorunu en azından egale eder.

Bu adamı almak baska bir mallıkta biz bu adamdan nasıl gol yemişiz ben onu cözemiyorum hemde 2 ye 1 yapıp falan atıodu:S

Mustafa Sarp , Baris Özbek Trabzonspor'a

Ceyhun Gülselam Galatasaray'a

sevim bu ísi :D

kazmalardan kurtulup adam akilli bir yedegimiz olur ozaman.

Mustafa Mersin ile anlasti diyorlar ilk senemizde kumeye dusmemeye oynariz artik :(

Trabzonspor, Mustafa ve Uğur'un peşinde

30 Mayıs 2011 18:53 | NTVSpor.net

Transfer çalışmalarına hız veren Trabzonspor, Medical Park Antalyaspor forması giyen Uğur İnceman ile Galatasaray’dan ayrılması beklenen Mustafa Sarp’ı renklerine bağlamak istiyor.

ulan temel ile dursun yapsa transferleri bu kadar olmaz yav

Üst Alt