Mustafa Sarp'a taraftardan tepki | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Sarp'a taraftardan tepki

Cevap: Mustafa Sarp'a taraftardan tepki

Yetmez..Madem kalmalarını istemiyoruz..Başka şeylerde yapmak lazım..Yoksa seneye yine bunları çekeriz..İstifada Hizmettir pankartı gibi birşey yapılsa kökten çözülür.

Bişeyler yapmak istiyo inkar etmemek lazım ama yapamıyo işte sorun orda. Ama her ne olursa olsun ıslıklamak olmazdı. Kutsal formayı üstünde taşıyan futbolcu her ne olursa olsun ıslıklanmamalı!

Burda olay Mustafa Sarp'ı protesto etmek degil. Taraftar yanlıs yapıyor. Mustafa Sarp formasına ihanet etmedi. Sahada oldugu sürece elinden geldigince en iyisini yapmaya calısıyor. Mustafa Sarp cok büyük paralara transfer edilip, büyük vaatlerle gelen bir oyuncu degil. Hata onu Galatasaray formasına yeterli görüp transfer edenlerde.

Bu saatten sonra kimseyi de protesto etmek kar degil. İş işten gecti gecen senelerde size söyledik. Forumda o kadar yazık Harry Kewell ile sözlesme yenilenmemeli. Jo ve Giovaniler'in kıymeti bilinmeli. Elano'ya sabredilmeli vs... Ama yapıcak birsey yok.

Tribünler ne zaman Sarpinho diye Tezehürat ederse o zaman ben buyuk oyuncuyum buralar bana kucuk gelip avrupaya acılır ... :lol:

sadece sarp icin demiyorum bunu.. bizim oyuncuların hepsine su cumleyi soylemek lazım :

"tribunlerde sizin yerinizde olmak icin sag kolunu feda etmeye hazir binlerce insan var..cikin onlar icin oynayin"

bill nicholson 1960 ve 70 lerin efsanevi tottenham hotspur manageri

gollük pozisyonda gol atacakken orda ne yaptysa geri döndü ulan benim yiğeni koy orda %100 golü atardı.sarptinho.

M.Sarp'ın ıslıklanması yanlıştı. Onu oynatanı ıslıklamak gerekiyordu. Çünkü Mustafa'nın maksimum oynayabileceği oyun bu!

Adam ne yapsın ki ıslıkladılar ? koşmadımı mücadele etmedimi ? bu kadarsa yeteneği daha fazlası elinden gelmiyorsa ıslıklamak neden ? taraftar suçluyu buldu tek suçlu sarp ayhan ! hani bir film vardı vurun kahpeye !!

Adam ne yapsın ki ıslıkladılar ? koşmadımı mücadele etmedimi ? bu kadarsa yeteneği daha fazlası elinden gelmiyorsa ıslıklamak neden ? taraftar suçluyu buldu tek suçlu sarp ayhan ! hani bir film vardı vurun kahpeye !!

allahını seven üstüme toprak atsın

╔══════╗

║o-<--< ║

╚══════╝

allahını seven üstüme toprak atsın

╔══════╗

║o-<--< ║

╚══════╝

o gollük pozisyonda ileri gitse önü boş top önünde ne yaptı mustafa sarp aldı topu geriye oynadı geveledi topu kaybetti atacağı golden olduk.o pozisyonda beni koy oray atardım o golü...

o gollük pozisyonda ileri gitse önü boş top önünde ne yaptı mustafa sarp aldı topu geriye oynadı geveledi topu kaybetti atacağı golden olduk.o pozisyonda beni koy oray atardım o golü...

Atamadı işte. Bilerek mi atamadı yani? Adamın yeteneği bu diyoruz. Yok efendim atacak başka yolu yok :D Daha geçen hafta içeri giren topu çıkarmadı mı bu adam? Hemde bizim golü çıkardı ha.

Üst Alt