Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Mustafa Sarp'ın Sözleşmesi Fesh Edildi İddiası


Ağustos 30 Mustafa Sarp kendisiyle kontratimiz karsilikli olarak feshedilmistir.yonetim kurulumuzun bayram bombalari patlamaya basliyor sanki...

Srfydn - #753407 - 30 Ağustos 2011 18:37


Hadi hayirlisi bakalim. :)
 
Cevap: Mustafa Sarp'ın Sözleşmesi Fesh Edildi İddiasıÜstüne para vermeden gönderebildiysek şu adamı ne mutlu bize. :eek:
 
Cevap: Mustafa Sarp'ın Sözleşmesi Fesh Edildi İddiasıYok ya bu çok önemli. Resmiyeti görmeden inanmam. M.Sarp bu borumu. Yüzyılın felaketi.
 
Cevap: Mustafa Sarp'ın Sözleşmesi Fesh Edildi İddiasıTarihe not düşülmeli. Direniş sona erdi.. :pŞaka bir yana, yolu açık olsun.
 
Cevap: Mustafa Sarp'ın Sözleşmesi Fesh Edildi İddiasıadamin yetenegi bu kadar suc kendinde degil onu bura getirip oyna diyenlerde adam elinden geleni yapti Yolu acik olsun :)
 
Cevap: Mustafa Sarp'ın Sözleşmesi Fesh Edildi İddiasıbizim macalari lutfen seyr etmeye gelmesin nede tvden seyr etmesin sakin
 
Cevap: Mustafa Sarp'ın Sözleşmesi Fesh Edildi İddiasıTransfer için,Büyük bayram sürprizi olacak diyorlardı...Bu olsa gerek! :)

Hadi hayırlısı.
 
Cevap: Mustafa Sarp'ın Sözleşmesi Fesh Edildi İddiasıYıl 2011, Ağustos'un 30'u

Mustafa Sarp ve direnişcileri bastırıldı.


Terminatör 5:Mustafa Sarp, Rise of Galatasaray

 
Cevap: Mustafa Sarp'ın Sözleşmesi Fesh Edildi İddiasıSuperlig icin kucuk fakat Galatasarayin gelecegi acisindan buyuk bir adim :eek: :007:
 
Cevap: Mustafa Sarp'ın Sözleşmesi Fesh Edildi İddiası

hazırlıklar tamam resmi açıklama gelsin yakıyorum :D
 
Üst Alt