Mustafa Sarp'la Sorununuz Nedir? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Sarp'la Sorununuz Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mustafa Sarp'la Sorununuz Nedir?

Hakkaten ben Mustafa Sarp'ı eleştiren kimseye rastlamadım eleştiren varsa da yuh derim artık..

Ne yapsın adam daha rakibin kökünü kurutuyor

Kendisini fazlasıyla seviyoruz.Sadece çok fazlasını bekleyen arkadaşlar hayal kırıklığına uğruyor.Gereksiz bir davranış bu.

Düşüncelerimizin hiçbir önemi yok. Teknik heyetin ne düşündüğü önemli. Eldeki mevcutlar içinde teknik heyet onu çok beğeniyor ki hemen hemen her maçta sahaya sürüyor. Teknik heyetin değişilmezi. Rijkaard'ın da prensi olmuş. Bu durumda iyi desek ne olur, kötü desek ne olur?

Adam prens olduktan sonra... :D

Mustafa Sarp mücadelesi ve pas tekniğiyle o mevkideki en iyi isim. Kimse ondan dünya starı diye basetmiyor ama o mevkide gayet iyi.

şu takımda kapasitesinin neredeyse tamamıyla oynayan tek adam diyebilirim eleştirmek haksızlıktan başka birşey değil

Mustafa sarp,mehmet topal,barış özbek,ayhan akman bu dörtlünün içinde kötünün iyisi diyebilirim...Sürekli oynamasının sebebide budur eldeki alternatiflerin yetersiz olması!

Valla eleştirene pek rastlamadım Sarp'ı :) orta sahadaki en iyi adamımız denebilir...

Orta sahaya adam alınsın derim sürekli ama alınacak adam da Sarp'ın partneri olarak alınmalıdır bence...

mustafayı eleştiren taş olur adam has GS li ve ölümüne oynuyor.ön libero olmasına rağmende 3 golu var.

Baroni den de Emre den de iyi oyuncu. Eğer katkılarına bakarsanız. 4-5 gol attı. Asist yaptı. Orta alanı ileri geri ayakta tuttu. 90 dk takımı hırsı ile dirençlendirdi.

Mustafa Sarp Orta alanda kesilmicek tek adam.

Kimsenin Sarp'tan bi şey istediği yok. Barış veya Topal yerine Sarp'ın oynama sebebi ofansif yönünün Topal ve Barış'tan daha iyi olması. Kesinlikle hırsına, mücadelesine, iyi niyetine lafım yok, ama eğer Arda, Keita, Kewell, Jo, Dos Santos gibi savunma yönü zayıf adamların varsa, o bölgede oynayacak kişinin hem defansif hem ofansif anlamda çok daha iyi olması gerek. Gaziantep maçından sonra böyle bi konuyu tartışmaya açman yanlış olmuş; çünkü G.Antep'in bize karşı atağa çıkacak gücü de cesareti de yoktu. Adamlar kornerlerde bile 4kişi birden gelmediler ceza sahamıza. Ofansif anlamda da, top ayağına geldiği anda hızlı bi şekilde oyun kurabilecek, gerektiğinde atak yönünü değiştirebilecek, gerektiğinde takımımızı rahatlatacak bi isim lazım. Sarp topu alınca kendi etrafında bi tur atmadan pas atamıyo çoğu zaman. Bu sene rakibe göre Sarp, Topal, Barış üçlüsünden biri yada ikisiyle ile idare edecez ama yaz döneminde kesinlikle o bölgeye bi transfer yapılacaktır. Elano-Topal karışımı biri lazım bize.

Bir çok yıldız isim geldi diye Mustafa'yı küçültmeyin lütfen. Mustafa bu sene oynadığı maçlardaki performansına bakarsak kendini aşmıştır. Mesela Elano 30 metreden doksana bir gol atsa ortalık yıkılır, o gol uzun yıllar konuşulur. Ama Mustafa aynı golü atsa çok iyi gol olur ama unutulur. Çünkü ondan beklenen o değildir, millet onu Elano'dan beklediği için daha çok abartır durumu. Kayseri'ye attığı golü düşünün Elano'nun hala aklında milletin, hatta Mehmet Topal'ın uzaktan attığı gol çok daha sonra olmasına rağmen millete sorun Elano'nun attığı golü hatırlar. Çünkü o tür goller Elano'dan beklenir, Mehmet'ten değil.

Mustafa'nın durumu da böyle. Kendisinden çok az şey bekleniyordu, hatta fos transfer gözüyle bakılıyordu, ama o kendini aştı. İstikrarlı ve çok iyi bir performans gösterdi, bu sefer olaya şu görüşle bakıldı: Mustafa iyi güzel ama yeteneği sınırlı, fakat katkısı çok büyük.

Tamam biz de birşey demiyoruz yeteneği aşırı iyi değil zaten, ama bu sene aştı kendini adam. Adı Mustinho olsaydı, tanınmış birisi olsaydı ve bu performansı gösterseydi eminim çok değişik şeyler konuşulurdu.

Herneyse, durum böyle işte. Net olarak söylüyorum Mustafa kendini aştı performansıyla. Dikine ve cesur koşular, dikine paslar, oyunu yana değil de dikine oynamaya çalışması ve çoğu zaman başarması bile kendini aştığının kanıtıdır. Hatta çalım atmaya yeltenince bile çoğu zaman başarılı olan bir futbolcudur. Böyle bir oyuncudur Mustafa bu sene. Ama tabii ki seneye pek oynayamaz. Çünkü seneye orta alana Elano'nun yanına ve ön liberoya kanımca transferler yapılacak. Hatta transfer yapılması düşünülen ilk bölgeler bunlar olacak. Ve Mustafa'da rotasyonda kullanılacak artık.

herkesi eleştirelim alala burası turkiye ligi ve canına dişine takarak oynuyor iyiki gelmiş galatasaray formayıda hak ediyor

mustafa sarpta sorun olduğunu düşünen birinin kafasında sorun var demektir

sahanın en iyilerinden ve son zamanlardaki en iyi yerli transferimiz

hırsı yeter...o formayı yırttığı gün kanıtlamıştır içndekini...teknik kapasitesi biraz az ama olsun ben takımımda hırsı yüzünden okunan gerektiğinde adamın suratına çarpacak adamlar istiyorum...tabataya yaptığını hatırlayıp hatırlayıp gülüyorum:D

mustafa sarpi cok begeniyorum takima hic boyle katki yapacagini dusunmemistim adam sezon basindan belli mukemmel oynuyor kapasitesini zorluyor helal olsun demekten baska bisey dusmez bana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt