Mustafa Sarp'tan Galatasaray'a Küfür - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Sarp'tan Galatasaray'a Küfür

Cevap: Mustafa Sarp'tan Galatasaray'a Küfür

Buda Barış Özbek

İddianamede Barış Özbek ile menajer Doğan Ercan arasındaki konuşmalar şu şekilde yer alıyor:

D.E. Oynuyor musun?

B.Ö. Yok oynamıyorum ya abi, bu adam oynatmaz artık beni ya. Yok sorma bana yani bu adam hep kendi oyuncularını hep oynattırıyor.

D.E. İyi forvet kim oynuyor?

B.Ö. Kewell oynamıyor ya Baros oynuyor. Sağda Kazım oynuyor, solda da Stancu.

D.E. Stancu şey Gökhan Zan oynuyor mu?

B.Ö. Hmm oynuyor stoperde.

D.E. Hım şeyle o zaman Servet’le Neill’i mı kesti?

B.Ö. Yok Neill’ı sağ beke koydu ya.

‘Barış Özbek, sağdan G.Saray’ı bayıltırlar diyor!’

İddianamenin ek klasörlerinde, geçen sezon G.Saray’da oynayan ve sezon başında Trabzon’a geçen Barış Özbek’e yönelik ilginç sözler dikkat çekiyor. 18 Mart’ta F.Bahçe’nin 2-1 kazandığı G.Saray derbisinden 2.5 saat önce menajer Doğan Ercan ile F.Bahçe asbaşkanı Ali Yıldırım arasında şu konuşmalar geçiyor:

A.Y: Nasıl yani, Yekta, Kulyo, o şey oynamıyor mu Cana?

D.E: O da şimdi Barış aradı da dedim orta sahada kim oynuyor, şey dedi abi, dedi Yekta’yı oynatıyor dedi konuşmuş birde.

A.Y: Hım Ayhan’ı oynatmıyorlar.

D.E: He oynatmıyor bir de o Cana oynuyormuş işte Kulyo, Kulyo.

A.Y: E Cana da var Kana da var.

D.E: Valla abi bunları söyledi bana haber vereyim dedim.

A.Y: İyi tamam baboş tamam tamam. Ne diyor Barış.

D.E: Barış’ın morali bozuk inşallah Fener yener diyor. (Gülüyor)

A.Y: Allah aşkına

D.E: Valla Kur’an çarpsın, s… gitsinler nasıl olsa kontratım bitiyor diyor anladın mı, sağ taraftan oynasınlar diyor, Doğan abi diyor.

A.Y: Hım…

D.E: Sağ tarafları kötü Neil şey ağır ya Ali abi.

A.Y: Hı hı.

D.E: Hakan Balta da kötü diyor ama sağ taraftan oynarlarsa diyor şey yaparlar diyor bayıltırlar diyor.

Cevap: Mustafa Sarp'tan Galatasaray'a Küfür

Başlıktaki çoğu kişi ceza yemiş :D Bu haysiyet yoksunu için ceza yemeye değer miydi? Bence hayır :lol:

Üst Alt