Mustafa Sarp'tan Galatasaray'a Küfür - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Sarp'tan Galatasaray'a Küfür

Cevap: Mustafa Sarp'tan Galatasaray'a Küfür

1.jpg

allahından bul p......... Ulan bide kenara para koyamamış,

şerefsiz ulan sizin aldığınız parayı bu ülkede kaç kişi kazanıyor,

insan biraz utanır ya. Hey allahım ya.

Çoluğundan, çocuğundan, bilimum yakın akrabandan çıksın bizden aldıkların inşallah. Seni başımıza musallat edenin de...

it bile yemek yediği kaba pislemez, bunlar bir it bile olamamış.Burada Rijkaard,Hagi istifa denirken bunları demeye çalıştım, takımı sabote etmeye çalışan şerefsizler bir bir ortaya çıkıyor. Bu yıl iiyi olmamızın nedeni bu şerefsizlerin olmaması.

Oynayamasada en azından takımını satmıyor demiştim senin için.

Ama şerefsiz'in önde gideni senmişsin. Allah'dan bulun.

Lan ben bu adam o kadar rezalet oynamasına rağmen,maç sonu açıklamaları olsun,konuşma uslubu olsun,takdir ediyordum anasını satayım.Bunların alayı şerefsiz çıktı.

Mustafa Rijkaard'ı sattı denildiğinde yok deniyordu. :) Ne FR'si, adam GS'ı satacakmış anahtarı versek. Harbi harbi. Haysiyetsiz.

sarp serefsizi yüzünden ban yemistim, yuh ya!!!!

adam bize neler diyor serefsiz..

Twitter'den buna lafi sokacam simdi.

Edit: sanirim twitterini silmis seref yoksunu herif.

hazır gaza gelmişken bir kac küfür daha edebilirmiyim bu şerefsize

Yalnız bişe soracağım,şike ile ilgili bizim hiçbir alakamız olmamasına rağmen,barış ile mustafayı bile dinlemiş polis.Allah bilir ligdeki bütün futbolcuların telefonlarını dinlemişlerdir.

Serefsiz. Birde bunu övüyorduk ne düzgün ne efedi konusuyor diye röportjlarda.

O degilde bunlarin alayi böyle yahu, hepsi küfür kiyamet icinde ama en sonunda" Hadi öpüyorum" " Bende öptüm". Bu nedir yahu. Adam mi bunlar simdi. :)

başarıya ulaşmak istiyorsan kendini galatasaray taraftarına emanet edeceksin ne diyorsak 2 vakte kalmadan hepsi teker teker çıkıyor. zamanında ne demiştik sarp ve barış şerefsiz adamlar bu takıma yakışmıyor kovun bunları demiştik işte gerçek yüzleri ortaya çıktı.

Üst Alt