Mustafa, Serkan, Sinan, Musa Orduspor'a Doğru | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa, Serkan, Sinan, Musa Orduspor'a Doğru

Sinan Osmanoğlu ve Musa Çağıran için Galatasaray ve oyuncularla anlaşmışız.

Sarp ve Serkan kurtuluş içinde Galatasaray ile anlaşmışız. Oyuncuları ikna etmeye çalışıyormuşuz. Sarp ile Volkan Ballı , Serkan ile Yönetim görüşüyormuş.

Galatasaray'dan bu 4 oyuncuyu paket yaparak alacakmışız. Birazda bonservis parası verecekmişiz.

Başkan Sinanı birkaç defa izlemiş.Çok beğenmiş.Onda sorun yok.

Ordu yerel televizyonu tv52'ye açıklama yapan Orduspor başkanı Nedim Türkmen'in açıklamasının satır başları şöyle.

"pino'yu aynı şartlarda biz oynatmak istiyoruz.katar'dan talipleri varmış, görüşüyoruz."

"serdar kurtuluş ve mustafa sarp için galatasaray ile anlaştık.musa çağıran'la da anlaşıyoruz.sinan osmanoğlu'da listede." - orduspor başkanı

"orduspor başkanı : culio'yu istedik fakat bırakmak istemediler.

Cevap: Mustafa Sarp ve Serkan Kurtuluş Orduspor'a Doğru

xarpın gittiği gün fakir doyurma yeminim var.hala unutmadım.haydi orduspor bayram yaptır bana

bir de ayhan gidince doyuracağım

Orduspor da Mustafa Sarp çok başarılı olucak buna yürekten inanıyorum.

mms://yayin.canlitv.com/TV52 burda konuşuyo

culioyu da verselerdi ya.olmadı ayhanı verelim kurtulalım artık şu artıklardan

Musa satılmamalı.Stancu'ya da iteleyek.

Culio ise kesinlikle kalması gereken bir alternatif.

Bu arada Sarp gitsin tavuk keseceğim. Eşe dosta dağıtacağım.

culioyu öyle abartmayın.ayağında gerektiğinden fazla top tutuyor diye adamdan saymayın

culioyu öyle abartmayın.ayağında gerektiğinden fazla top tutuyor diye adamdan saymayın

mücadelesi,herkesin sorumluluk almaktan kaçtığı takımda insiyatif alması, o ölü takımda sivrilen tek adamdı.sırf 6 aylık dönemde yaptıkları bile bir şansı hakediyor.

Üst Alt