Mustafa Yücedağ: "Bazı futbolcular takıma ihanet etti"


Ajax'ta yıllar önce Rijkaard ile beraber forma giyen, daha sonra Türkiye'de Galatasaray, Fenerbahçe, Sarıyer ve Gaziantepspor'da futbol oynayan Mustafa Yücedağ şok açıklamalar yaptı.-Rijkaard nerede döndü mü ülkesine?

"Hayır Rjikaard henüz dönmedi ve İstanbul'da."-Üzgün mü Galatasaray'dan ayrıldığına?

"Üzgün tabii ki."-Beklemiyor muydu böyle bir kararı, sonuçta takım peş peşe mağlubiyetler aldı?

"Hayır kesinlikle sözleşmesinin feshedileceğini beklemiyordu, o son ana kadar Galatasaray'da kalmayı planlıyordu, takım kötü sonuçlar aldı ama bunun sorumlusu Rijkaard değildi."- Peki o kötü sonuçların sorumlusu kim?

"Rijkaard değildi, Rijkaard'ı Galatasaray'da sabote ettiler, futbolcular onu sabote etti, futbolcuların çoğu, yarıdan fazlası, Rijkaard'ın gönderilmesini istiyordu, o kötü sonuçlar, Rijkaard'ın oynattığı futbolcuların sayesinde oldu."-Rijkaard'ı takımda hiç seven futbolcu yok muydu?

"Vardı, sevenleri ama azınlıktaydı, çoğunluk gönderilmesini istiyordu."-Peki Rijkaard şu an niye hala İstanbul'da?

"Rijkaard şu an İstanbul'da, Galatasaray kulübünden alacağı var, onu tahsil etmeyi bekliyor, sonra ülkesine dönecek, alacaklarını alıp, gideceği gün bir basın toplantısı düzenleyecek, orada herşeyi anlatacak" dedi.
 
Cevap: Futbolcular Rijkaardı Sattıahhh ulannn ahhhh şu rıjkaard'ı sabote eden yada gerçekten sabote eden varsa yuhlayacak ıslıklayacak hatta kadro dışı bırakabilecek bir Allah'ın kulu yok mu yaaa...:mad::(
 
Cevap: Futbolcular Rijkaardı Sattı-Peki Rijkaard şu an niye hala İstanbul'da?

"Rijkaard şu an İstanbul'da, Galatasaray kulübünden alacağı var, onu tahsil etmeyi bekliyor, sonra ülkesine dönecek, alacaklarını alıp, gideceği gün bir basın toplantısı düzenleyecek, orada herşeyi anlatacak" dedi.


aman ha sen cevirme
 
Cevap: Futbolcular Rijkaardı SattıBunların olduğu çok belliydi Ankaragücü maçında.Kusura bakmayın Abi aptal değiliz ya!
 
Cevap: Futbolcular Rijkaardı Sattıbence rijkaard gidince anlarız herşeyi,ama o kadar karakterli bi adam ki,kendisini sabote eden futbolcular olduğunu bilse yine çıkıp açıklamaz:eek:
 
Cevap: Futbolcular Rijkaardı Sattıkaynak varmiben Rijkaard ne kadar hakli olsa bile klubunu futbolcularini atese atacagini sanmiyorum

ima eder ama direk soylemez
 
Cevap: Futbolcular Rijkaardı SattıEğer gerçekten bu açıklamaları Rijkaard da yapar ve o futbolcular kadro dışı bırakılmazlarsa yönetimdekiler biz bu kulübün yöneticisiyiz diye ortalarda dolanmasın. Açıklamalara lafım yok doğru ya da yanlış bilemem ancak bu tip olayları görmemek için kör olmak lazım.Hocanın istediği şeyleri yapamadıklarından dolayı hocasını göndermek isteyen zihniyetin Galatasaray armasını taşımaya hakkı yoktur.
 
Cevap: Futbolcular Rijkaardı SattıEğer takımdaki bazı futbolcular sırf t.d gitsin diye bilerek oynamadılarsa,bizi bilerek bunalıma soktularsa ...Ayakları birbirine dolansın.Siz Rijkaardın geleceğiyle oynadınız,kaderiyle oynadınız.Allahta sizin kaderinizi değiştirsin.
 
Üst Alt