Mustafa Yücedağ: "Bazı futbolcular takıma ihanet etti" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Yücedağ: "Bazı futbolcular takıma ihanet etti"

Mustafa Yücedag'in aciklamalari

"Karabük maçında Servet'i dinlendirdi hoca. Bunu M.Sarp'a da yaptı ama kimse onu konuşmadı. Geçen seneden ders alıp dinlendirdi."

"Mehmet Demircan isimli Fanatik yazarı bana sallayıp duruyor ama önce çıksın 'paar' kelimesi ne demek onu öğrensin."

"Benim tercümemi eleştiren insanlar karşılarıma çıkıp Flemekçe konuşamazlar. Ne dediyse çevirdim. Ben bunu yapmasam ihanet olurdu"

"Rijkaard kesinlikle kızgın değil ama morali baya bozuktu, çok üzüntülüydü. İstediğini yapamadığı için üzüldü"

"Herkes atıp tutuyor ama bu adam kimi istemiş, kim gelmiş, ne olmuş bir araştırın. Madem sz eski oyuncusunuz, gidin siz hoca olun"

"Bildiğim kadarıyla alınan futbolcular Rijkaard'ın listesinde yoktu. Mecburen kulüp kimi aldıysa onunla çalıştı."

"Rijkaard mağlubiyeti hazmedemeyecek bir insandı. İstifayı düşünmedi, daima başarılı olmak için kalmak istedi."

"Benim anadilim Flemenkçe, beni eleştirenler ne kadar Flemenkçe biliyorlar şüpheliyim."

"Biz yürekten Galatasaraylıyız, bu yapılan ihanettir. Bunu yapanları biz dışında herkes biliyor, bir tek biz bilmiyoruz"

'Bazı futbolcular oynamayarak Rijkaard'a değil ama, Galatasaray Kulübüne ihanet ettiller. Bu isimleri kulüp bulacaktır'

'Futbolcular Rijkaard'i sabote etti, kalmasini isteyenler azinliktaydi. Bu çok nettir.'

"Rijkaard ekip çalışmasına çok önem verdi ama Florya'da ekip çalışması diye bir şey yok! Kimsenin umrunda değil ekip falan."

Kaynak: Tribun Dergi

Yorumsuz.

Cevap: Mustafa Yücedag'in aciklamalari

Tabi kendiside görevden alındı bunun kızgınlığıda var şu an üstünde bunuda dikkate almak lazım.. Yoksa dedikleri yenilir yutur cinsten değil.

Cevap: Futbolcular Rijkaardı Sattı

Dediklerine zaten çoğumuz katılıyoruz.Görünen koy kılavuz istemez.Tarih ihanet edenleri unutmaz.

Rijkaard ciksin aciklasin herseyi, aslinda yonetimde biliyor ya herkes ogrensin neyin ne oldugunu artik bu duzenin sona ermesi gerekiyor..

Sevenleri zaten belliydi.Ayhan,Kewell,Baros,Neill,Cana,Insua ve Elanodur.Ve bundan çok eminim.

Futbolcular, Rijkaard'i degil, Galatasaray'i satmistir. Maddi, manevi sahip olduklari nerdeyse herseyi borclu olduklari camiaya ihanet etmislerdir. Simdi daha da neselilerdir, karakter yoksunu, hain, nankör, vicdansizlar. Siz bu kulüpte oldugunuz, o kutsal formayi kirletmeye devam ettiginiz sürece, ne atilan gollere, ne kazanilan maclara, ne elde edilen kupalara sevinebilirim. Ben Galatasarayliyim, ben bu camianin durusunu, kültürünü, tarihini, degerlerini seviyorum. Bu takimin renklerini, armasini seviyorum. Metin'i seviyorum, Hagi'yi seviyorum.

Hic unutmicam bu dönemi, takimima ihanet edenleri hic unutmicam. Rijkaard'in acisina göstermelik saygi bile duymayanlari, takim arkadasina küfredeni, maci ve hocasini sattigini acikca söyleyeni, sahada eli belinde gezineni, kendi takiminda sakatim deyip de milli macta oynayarak hocasini yalanci durumuna düsüreni, son dakikada rakip oyuncunun arkasindan bakip bizi Avrupadan edeni, bu ruhsuz yürekleri hic unutmicam. Ve tabii buna seyirci kalanlari da.. Hagi'ye dua edin siz gene, yoksa tepenizi yikilirdi Sami Yen bir sonraki mac. Gerci Hagi bile sizi bir yere kadar kurtarir.

Ah herşeyi bir bir tüm gerçekliğyle anlatsada takımdaki şerefsizler gün yüzüne çıksa

Galatasaray'a olan saygısından dolayı şuan lig devam ettiği için hiçbir şeyi açıklamayacak Rijkaard.

Açıklansın abi herşeyi dökülsün eteklerdeki taşlar. Kulüp içinde kulüp oluşturanlar çıksın meydana ve gönderilsinler.

İhanet olmaz Rijkaard ne biliyorsan anlat . İnşallah herşeyini anlatırsın . Söz sana gitti de sallıyor demeyeceğiz . Yeter ki herkes gerçekleri bilsin. Adam o kadar efendiydi ki hala hayranım . Yönetim hepimizi derinden yaraladı . Gerçek satılmamış taraftar kısmını biraz zor geri kazanırlar artık . Anlat Rijkaard . Ama anlatmazsın ki keşke sana bu kadar alışmasaydık . Hep özleyecem

"Buradaki kadroyu çok iyi bilmem gerekiyor, onlar hakkında bilgi toplayacağım ve göreceğim. Devre arasına kadar izleyeceğiz ve sonra toplanacağız. Kim gelecek, kim gidecek; bunu o zaman göreceğiz"

İnşallah Hagi

kaynak varmi

ben Rijkaard ne kadar hakli olsa bile klubunu futbolcularini atese atacagini sanmiyorum

ima eder ama direk soylemez

Bizim futbolcular Rijkaard'ı ateşe atıyor ama.Bunun açıklaması sence varmı?O kadar sıkıntıya rağmen taraftar doldurdu sahanın büyük bölümünü.Bende maçtaydım.Bizim takım kendi sahasında 4 yedi.Gerçekten anormal şeyler vardı yani hissediyorum.60.dk da kalecinin ortasahaya çıktığını ben bu yaşımda görmedim.Gören varsa söylesin.

Bu ilk kez olmuyo.

Dervall, Feldkamp, Fatih Terim gibi hocalara full yetki verildiginde neler oldugunu herkez az cok biliyor. Luceyi, Geretsi, Hagiyi, Rijkaardi bunlarin hepsini ya yöneticiler ya futbolcular yemistir. Taraftarda isin tuzu biberi oldu. Terimin geri gelmesi icin Luce'nin gitmesi icin can atılan zamanları cok cok iyi hatırlıyorum. Zira duygusuna yenilen salak bir taraftar kitlesine sahiptik o zamanlar.

Arada Fatih Terim egosuna, Skibbe'de sanssızlıgına kurban gitti.

Üst Alt