Mustafa Yumlu: "Fenerbahçe yarıştan kopmasın diye mi bunu yapıyorlar?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Yumlu: "Fenerbahçe yarıştan kopmasın diye mi bunu yapıyorlar?"

Mustafa Yumlu isyan etti! 'Yoksa Fenerbahçe yarıştan kopmasın diye mi...'

"Çok uzun bir sakatlıktan çıktım, bugün ilk defa 11'de oynadım. Takım için savaştım ama sonuç için üzgünüz. Hak etmediğimiz bir mağlubiyet. Aynı pozisyon Fenerbahçe'ye olsa, Fırat Aydınus penaltı verirdi. Bize vermedi."

"Zanka, beni çekti, vurdu, ayağıma çelme taktı. İnanamıyorum. Luiz Gustavo'nun müdahalesi var. Fırat Hoca'ya sorduk, ceza sahası içinde olsa bakacakmış ama ceza sahası dışındaymış. Gustavo'nun kendisi bile faul olduğunu söyledi."

"Biz Anadolu takımıyız diye mi bunu yapıyorlar? Yoksa Fenerbahçe yarıştan kopmasın diye mi bunu yapıyorlar? Altın terimiz bunlarla gidiyor. O penaltıyı nasıl vermez ya?"

Fanatik

Gustavo posisyonu dışarıda ise vara bakılmıyor zaten. Hakem hatası olarak buhar oluyor posisyon.

Zanka posisyonu ?

ceza sahası içinde olsa bakacakmış ama ceza sahası dışındaymış

bu nasıl bir şey lan böyle olay mı var.

Bu arada zanka denen herif bizde olsaydı muhtemelen sezonu kapatmıştı. Böyle bir herif yok maçta dirsek atıyor, diz atıyor, çekiyor düşürüyor yetmiyor bir daha çekiyor. Adam sahaya tamamen terörizm için çıkıyor ama faul bile çalınmıyor. Bu kadar olmaz ya vallahi olmaz

Zanka pozisyonu top oyunda değilken oldu, faulü görse de penaltı veremezdi, Zanka'ya sarı verebilirdi. Gustavo pozisyonunda Fener'e olsa faulü verir, Var'dan penaltı mı değil mi diye kontrol ettirirdi, onun yerine faulü çalmayıp pozisyon içerde olmasın diye duaya yattı. Zaten çoğu geçiş hücumunda 12 nizami faul yapıp sarı kart görmeyen bir takıma karşı neyin adaletini bekleyeceksin ki? Yine iyi oyuncuları bari hanım evladı değil de bu şerefsizlere karşı az da olsa sesleri çıkıyor.

ceza sahası içinde olsa bakacakmış ama ceza sahası dışındaymış

bu nasıl bir şey lan böyle olay mı var.

Bu arada zanka denen herif bizde olsaydı muhtemelen sezonu kapatmıştı. Böyle bir herif yok maçta dirsek atıyor, diz atıyor, çekiyor düşürüyor yetmiyor bir daha çekiyor. Adam sahaya tamamen terörizm için çıkıyor ama faul bile çalınmıyor. Bu kadar olmaz ya vallahi olmaz
Maalesef var :( kırmızı kartlık olay değilse buhar olup gidiyor posisyon. Saçma eksiklik açıkçası kural yapısında

Maalesef var :( kırmızı kartlık olay değilse buhar olup gidiyor posisyon. Saçma eksiklik açıkçası kural yapısında
Oha saçmalığın kitabı bu resmen pfsatya bakıyor net faule bakmıyor kim yazıyor bu kuralları yahu. Birde 3 dakika top çıkmazsa gidip 3 dakika önceki pozisyonu inceleyip faul veriyorlar.
Geçen sordum bilen yok o kaybolan dakikalar eklenecek diye bir zırva vardı bir ara bu konu hakkında bilgin var mı.
Eklenmesi gerekiyorsa türkiye liginde bayağı bir skandallar serisi uygulanıyor

Oha saçmalığın kitabı bu resmen pfsatya bakıyor net faule bakmıyor kim yazıyor bu kuralları yahu. Birde 3 dakika top çıkmazsa gidip 3 dakika önceki pozisyonu inceleyip faul veriyorlar.
Geçen sordum bilen yok o kaybolan dakikalar eklenecek diye bir zırva vardı bir ara bu konu hakkında bilgin var mı.
Eklenmesi gerekiyorsa türkiye liginde bayağı bir skandallar serisi uygulanıyor
Eklenmesi gerekiyor evet. Zaten Avrupa'da liglerde uzatma dakikaları bukadar uzamasının nedeni maç içinde oluşan bu tür var konuları. En büyük değişim Almanya Ligi'nde görülüyor. Herifler 2-3 dakika uzatmaya yemin etmiş bir Lig birden 5-7 dakikalarda çıktığı anlar oluyor sıklıkla.

Bizde de süresi ekleniyor ama net olarak baya eksik ekleniyor çoğu maçta.

Bu hakem camiasi tam sigir yeminle ulan elinde var denen teknoloji var kulakligin var konusmalari kimseye vermiyorsun

Hakem zora girdi kulagina soyle dogru karari kimin ruhu duyar ille vara gidip inceleme yapman mi gerekiyor oyun durmusken faul sari dese olay kapanacak

Üst Alt