Mutlaka Yemeniz Gereken 5 Sağlıklı Sebze - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mutlaka Yemeniz Gereken 5 Sağlıklı Sebze

Bu yüzden olabilir.

Dereotlu ve peynirli omlet denemeyip burada pazı yemeyenlere laf atıyor olmana karşılık, kahkaha atmak durumunda kaldım.

Pazı yemeyenlere, ölmüşsünüz siz, demedin mi?

Bence de bunu bilmeyen yaşamıyordur

Bakınca evet komik olmuş olabilir ama omlet öyle çok yediğim bir şey değil. Evde kendim yaptığım omlet dışında yemem. Dışarıda hiç yemedim. Çeşitlerini bilemiyorum. Sade, kıymalı, kaşarlı, sucuklu... Bu kadar.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

2-3 sene öncesine kadar hemen hemen hiç sebze yemezdim, artık her türlüsünü yiyorum. Favorim yok, hiçbirini sevmiyorum ama yiyorum. :D

Konu Mustafa ise her zaman buradayim. :D
Ayrica yine konuda yazdigi bir mesaji icin yemezler Mustafacim yemezler diyorum.
Yemegi valide hanim yapacak, sen gelip burada sovunu yapacaksin.

Belki bu dönemlerde yemeği annem yapıyor olabilir ama ben 7 sene yalnız yaşadım Kenan Bey. Bazı yemekleri annemden iyi yaptığımı kendisi de itiraf etmiştir :) öyle Mehmet bey gibi gurmeyim ben falan diyerek olmuyor bu işler.

Bu arada bir tip vereyim; pancarlı smoothie yaparsanız çişiniz kıpkırmızı çıkıyor, adı bile var beeturia. İlk içtiğimde haberim yoktu, aha dedim ölüyorum böbrekler iflas etti. :D

Bu da böyle bir anımdır, iyi forumlar.

Belki bu dönemlerde yemeği annem yapıyor olabilir ama ben 7 sene yalnız yaşadım Kenan Bey. Bazı yemekleri annemden iyi yaptığımı kendisi de itiraf etmiştir :) öyle Mehmet bey gibi gurmeyim ben falan diyerek olmuyor bu işler.

Mehmet bey zaten ben gurmeyim demedi ki, yemek konusunda iddialiyim dedi.
Gurme oldugunu iddia eden, biraz dolayli yoldan olsa bile, su an da sensin

Bakınca evet komik olmuş olabilir ama omlet öyle çok yediğim bir şey değil. Evde kendim yaptığım omlet dışında yemem. Dışarıda hiç yemedim. Çeşitlerini bilemiyorum. Sade, kıymalı, kaşarlı, sucuklu... Bu kadar.

Ben hafta da 1 gün dere otlu, 1 günde maydanozu omlet yapıyorum sabahları oğluma. Tabi artı beyaz peynir

Dışarıda kim yiyor ki omlet.

Üst Alt