Muzaffer Sütçüoğlu vs Suriyeli | Havaalanında Müthiş Kavga | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muzaffer Sütçüoğlu vs Suriyeli | Havaalanında Müthiş Kavga

1451637866396.jpg

Günaydın Arkadaşlar,

dün başımdan geçen olayı sizler ile paylaşmak istedim. Dün sabah Havaalanında beklerken, bir anda yaşlı bir çift geldi ve 3 oturak uzanarak kaplayan, ayakkabılarını çıkarmış bir suriyelinin yanına giderek nazikçe yer istemiştir. Bu arada bende ayaktayım, yer yoktu diye. Suriyeli ise boş boş bakıp durunca ve yaşlı çifte yer vermeyince bir anda sinirlendim. Bir anda adamın üstüne yürüyerek ayaklarını aşağa çektim ve bağırarak NE OLUYOR LAN , NİYE TEYZEYE VE AMCAYA YER VERMİYORSUN O***** C***** dedim ve ayağını çektim. Tabi bu Geniş Suriyeli bir anda ayağa kalktı ve üstüme yürümeye çalıştı, Onu koltuğun üstüne bir geri ittim ve bir taraftan küfür ederken adamı dövmeye başladım.

Arkadan Kuzenim ayırmaya çalışırken sinirden onuda kenara attım ve adamı devam dövüyorum, o arada bir anda güvenlik geldi ve bizi ayırdı. Suriyeli küfür etmeye devam ederken, bende adama saldırmaya devam çalışıyorum ve kuzenin bana sakinleşmem için verdiği Pet Şişeyi Suriyelinin üzerine fırlattım. Adamı sonra başka yere götürürken olayı görenler ise alkışladı ve beni tebrik etti.

Bu kadar geniş olamaz bir insan, başka bir ülkeden gelmiş olabilirsin, ama bari yaşlı insanlara karşı saygı duy şeref yoksunu. Adamı daha sonra görmedim ve olaylar orada bitti​

Muzaffer Beyin karşısındaki bireyle argüman yaşarken , olayı konuşmaya çalışırken bir yandan da adamı dövmeye devam etmesi takdire şayan.

Döverken ifadesini alan nadide bir şahsiyet kendisine hayranız.

Hikayeniz çok güzel Muzaffer Bey. Takdir ediyorum. Avatardaki siz misiniz? Umarım sizsinizdir.
Ne yazık ki değilim :D

Dövdüğünüz Suriyeli'nin ülkemizde sizden daha ayrıcalıklı olduğunu bilmenizi isterim Muzaffer Bey.
Bu üzücü bir durum işte..

Yani affına sığınarak yazıyorum, eline dildo verilse o an fark etmez fırlatır mısın?
Yok fark ederim, ama umrumda pek olmaz

Aman sakin muzaffer bey günün birinde başınıza elim birşey gelicek diye korkmaktayız lütfen bari bizim için daha sükunetli olunuz. Dildoyu falan da elinize almayınız reca ederim.

Üst Alt